Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Màs is van így ezzel?

Màs is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Elvált szülő vagyok. A gyerekek velem élnek. Mióta elvàltam,nem találok senkit,aki elfogadna a gyerekeimmel együtt. Nem is érzem magam egy kimondott szépségnek,de sajnos mindenkinek a külső a legfontosabb,a belső senkit sem érdekel. Miért akkora hàtrány,ha valakinek van gyereke? Miért ez,és a kinézet hatàroz meg mindent? Ráadásul olyanok is vannak,akik emellett is kihasználnak mindenkit. Amíg pénz van,addig jó vagy. Ha a pénz elfogy, akkor lapát.Miért nem találni normális,odaadó társat?
2019. szept. 11. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom te vagy a nő.


Hát tévedsz ha azt gondolod hogy minden férfinak csak a külső számít.

Nagyon fontos a belső például nekem is. Nem szeretnék egy bunkó, manipulatív , agresszív nővel együtt lenni ,még ha a legszebb nő is a földön. De ugyanakkor számít picit a külső is. Mint ahogy a nőknek is kell hogy tettszen az adott férfi.

Mindennek klappolni kell akkor fog összeilleni két ember(leegyszerűsítve).

Az hogy van gyereked szerintem megint olyan dolog hogy van aki elfogadja, van aki nem. Én is elváltam vannak gyerekeim. Tudom mivel jár egy gyerek, elfogadom , nem zavarna ha az adott nőnek lennének gyerekei. Hogy ez miként működne a gyakorlatban azt nem tudom, nem voltam még ilyen helyzetben, de kezdésnek nem kizáró tényező.

F36

2019. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Azért mert mindenki szereti átélni azt a csodát, hogy a szerelme vele alapít családot. Ha már szeretett annyira valakit, hogy gyereket vállalt, akkor az már közel nem olyan, mint egy gyermektelen nővel.


Plusz miért nevelje más gyerekét, ha van olyan, akinek nincs.


Nem akartalak ezzel megbántani, de úgy vélem ez az igazság. A szépségre nem tudok mit mondani, ez szerintem mindentől függetlenül mindenkinek számít, csak épp szubjektív m

2019. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Sokáig voltam együtt hasonló anyukával. Se a gyerekekkel se a külsejével nem volt semmi probléma. Azzal viszont igen, hogy minden erre volt ráfogva.
2019. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem a megfelelő férfit fogtad ki.Nem mind ilyen.
2019. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem attól is függ, milyen idősek a gyerekek.

Ha már nagyobbak, benne van a pakliban, hogy dacból sem fogadják el az anya új párját. Hiába minden igyekezet.

Amúgy meg, ha minden klappol egy férfival, nem számít, hogy van-e gyerek, szedtél-e fel kilókat, szeretni fog.

De ahogy fentebb is írták, mindkét fél részéről jól kell kezelni, és nem szabad a gyerekek kifogásként használni egyik fél részéről sem.

2019. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

A legfontosabb, hogy ne állíts magadnak korlátokat. Légy nyitott. Ne kösd ki hol lakjon, hány éves legyen stb.

Menj randira, érezd jól magad.

Sokkal vonzóbb leszel a férfiak szemében ha pozitív a kisugárzásod.

Ne görcsölj rá.

Viszont csak azt mutasd be a gyerekeknek, aki marad is.

Egy 13 és egy 6 éves gyerkőccel váltam el.

Találtam párt. Új életet kezdtünk, született babánk is, minden stimmel.

2019. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen helyzet...


Próbálj jobb lenni külsőleg és belsőleg is!


El kell fogadnod, hogy a legtöbb férfinél ez kizáró ok. Gyerekeseknél talán nem, hiszen ott ugyanabban vagytok benne.


Pénz meg fasság. Külön kassza! És akkor nincs miről beszélni 🙂

2019. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!