Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezzel/így eladnád magad?

Ezzel/így eladnád magad?

Figyelt kérdés

Szüleid elváltak. Apád új nője pár évvel idősebb nálad.

Rühelled és nem is titkolod. Viszont, ő az egyetlen, aki támogatja, hogy szegedre menj egyetemre és ez ügyben tudna hatni apádra. Ráadásul, ott van egy üresen álló lakása, amit a suli idejére felajánlana neked, ingyen persze. Elfogadnád?



2018. dec. 6. 23:52
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocs, lemaradt. Anyud persze foggal - körömmel tiltakozik ellene, mármint Szeged ellen, meg az egész lakástéma ellen.
2018. dec. 6. 23:54
 2/21 anonim ***** válasza:
36%
Biztos, hogy nem. És ha egyszer csak szakítanak? Meg amúgy is, kihasználni valakit, akit még csak nem is kedvelsz... elég paraszt dolog.
2018. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Elfogadnám helyedben,végre önnáló élet,más fizeti,nem érdekelne mások lelkivilága.
2018. dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Ha utalod miert fogadnad el? Es mivan ha valoban szetmennek? Akkor gyorsan keresnel alberletet a semmibol? Ez nem megoldas egy joforman idegen hazaban lakni.
2018. dec. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Én sem szeretem apu új barátnőjét, aki most már a felesége. Biztos, hogy nem fogadnék el ilyesmit vagy maximum ha fizetek érte. (Egyetem mellett végig melóztam ill.ösztöndíjat is kaptam.)
2018. dec. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

"Elfogadnám helyedben,végre önnáló élet,más fizeti,nem érdekelne mások lelkivilága.


A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad" Másik kérdésnél meg szerinted a nők 90% pénzéhes, kitartott k. Lol.

2018. dec. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Bocsi nő vagyok és igen a kérdező használja ki a lehetősgeit. Tudod 75 szazalékosbol is akad több meg 67 66 61 bol is, te sok eszü,ne szálljrá rám ne köss belém mert én nem az a 61 vagyok akit itt hergelsz napok ota de ha még egyszer belém kötsz én is rád szállok és nem fog tetszeni mergértetted remélem.. A kérdésre válaszolj amugy huzzál el..
2018. dec. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
A 75 os engem is zaklat privátban.. ignorálni kell...
2018. dec. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Persze, hogy elfogadnám.

Sőt, ha ilyen rendes velem, már nem is rühelleném. Beszélgetnék vele, próbálnám megismerni, milyen ember.

Anyukámmal is beszélgetnék, miért van ellene a szegedi egyetemnek. Ha nem tudna értelmes érveket mondani, tőle távolodnék el.

Mondjuk én férfi vagyok, tehát nem lenne bennem ez a nő-nő közti rivalizálás, ami szerintem benned most megvan, kérdező!

2018. dec. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Metionin ***** válasza:
85%
Attól függ hogy miért rühellem a nőt. Ha támogat és felajánlja a lakását, akkor nem akar nekem rosszat, szóval kérdés hogy mi az ami kiváltja belőlem az utálatot.
2018. dec. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!