Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember akit ismertek,...

Rella Horváth kérdése:

Van olyan ember akit ismertek, akinek nagyon hülye nevet adtak a szülei?

Figyelt kérdés
nevek, Zakariás, stb.

2019. szept. 22. 14:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/120 anonim ***** válasza:
96%

Huszonéves srác, neve Napóleon. Szegénynek sokszor el sem hiszik.

Rokonnak volt egy ismerőse, akit Darázs Bódognak hívtak, ráadásul a 70-es években. Az sem lehetett kellemes.

2019. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/120 anonim ***** válasza:
91%
A Leokádia, Orália nevekhez képest a Napóleon még egész vállalható, de a Manó is. Oké, a Pompónia idióta név :DDD
2019. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/120 anonim ***** válasza:
100%

Nos, személyesen nem ismerem az illetőt és ismeretlenül is bocsi, de mikor az Elefánt Elemér nevet észrevettem a telefonkönyvben, hát...szóval, felvidította a napomat...Mivel telefonkönyvben volt, nyilván valós név. De lehet, többen is vannak ezzel a névvel az országban, mert egyszer a tv híradóban is interjúvoltak az utcán valakit, pont ezzel a névvel.


Nagy Barna Farkas...Ez egész jó indián név. Szerencséje van, mert bemutatkozásnál a Farkast kihagyhatja és akkor nem röhögik ki ..azonnal...

2019. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/120 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer a trolin utaztam együtt egy családdal - mondjuk úgy, hogy nem pont ugyanolyan színű volt a bőrük, mint az enyém. Volt köztük egy erősen túlsúlyos kamaszlány, aki különösen sötét árnyalatokat tudott felmutatni, és egyébként sem volt szerencséje a genetikai lottón, feltűnően csúnya volt szegény. Egy emberként visított fel a röhögéstől a troli, amikor odaszólt neki az anyja, hogy "há gyere mán közelebb, AFRODITÉ!"
2019. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/120 anonim ***** válasza:
77%
Kanalas Szulejmán Vagy Lakatos Musztafa? Hm, jól hangzanak!
2019. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/120 A kérdező kommentje:
Én is. Főleg, hogy a válaszolók látják is, hogy mi a nevem!
2019. szept. 22. 18:13
 47/120 anonim ***** válasza:
93%

Hát szerintem a Rella semmi az itt felsoroltakhoz képest. Nagy Barna Farkas 😂😂 ezen még mindig fetrengek.

Egyébként a te neveddel max annyi a gond, hogy mivel ritka, sokan azt hiszik, hogy Bella, csak rosszul hallották. Nekem van egy Kordélia nevű kolléganőm, ő ált mindig Kornélia addig, amíg ki nem javítja az illetőket.

2019. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/120 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jutott még egy: Higin (Hegyi Higin)
2019. szept. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/120 Barackoshányás ***** válasza:
93%
Valószínűleg pont azért írták, mert látták, mi a neved
2019. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/120 anonim ***** válasza:
95%

Sárga Barna

Fekete Farkas (nőgyógyász)

létező vezetéknév: Puncengrúber (nagymamám kollégája volt)

Illetve vicces dolog: egy Ördög és egy Pokol vezetéknevű összeházasodott a szomszédban, a kapucsengőjükön most az van: Ördög-Pokol. (Még jó, hogy nem Ördög és Pokol. Képzelem az esküvői meghívójukat is!)

A Rella azért jó név, mert nincs konkrét vagy asszociatív jelentése, a hangzása sem rossz. Ez ritka név, de nem hülye név.

2019. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!