Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember akit ismertek,...

Rella Horváth kérdése:

Van olyan ember akit ismertek, akinek nagyon hülye nevet adtak a szülei?

Figyelt kérdés
nevek, Zakariás, stb.

2019. szept. 22. 14:39
 81/120 anonim ***** válasza:
74%
A Rella névvel semmi gond, szerintem jó név, bár eddid nem hallottam ezt a nevet.
2019. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/120 anonim ***** válasza:
20%
#73 mielőtt te is ökörségeket írogatnál, utánanézhetnél, hogy az itt mások által leírt nevek ugyanúgy nincsenek az engedélyezett nevek listáján. Ettől függetlenül létező nevek, és adják őket. De biztos mindenki hazudik itt rajtad kívül, neked van egyedül igazad.
2019. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/120 anonim ***** válasza:
76%
Nem engedélyezett nevet MAGYARORSZÁGON nem adhatnak. Pontosabban: nem anyakönyvezik ilyen névre a gyereket. A többség által felsorolt nevek szerepelnek a listán. ÉN megnéztem. És te?
2019. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/120 anonim ***** válasza:
93%

Kolléganőm: Kasza Blanka.

Találkoztam már ilyen nevűvel: Vitánia, Gerjén,Kadosa, Arnó, Rubina, Akhilleusz, Ándzseló... 😁

2019. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/120 anonim ***** válasza:
93%
Borsika.
2019. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/120 anonim ***** válasza:
100%
A Borsika (kolléganő volt) keresztnevűn kívül, ismerek Ondó (ügyfelem volt) és Bugyi (gyerekkori ismerős) vezetéknevű embereket is.
2019. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/120 anonim ***** válasza:
93%

Gáz: Soós Mandula (anyám!)


Különleges: Cece (férfinèv, s bár a második neve, ezt használja)

2019. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/120 A kérdező kommentje:
Aha, olyat pont én is ismerek, egy suliba járt velem!
2019. szept. 23. 17:12
 89/120 anonim ***** válasza:
91%
Mármint melyikre gondolsz kérdező a százból?.😀
2019. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/120 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes, de a görög nevek valamiért elég népszerűek a hülyenevet-adók körében...Akhilleusz, Afrodité, Náklisz, Nikosz


Nacsosz ~~~> ez finom kaja, én is szeretem :D de elképzelhetetlen, hogy valakit így nevezzek el. Ennyi erővel Hotdog vagy Torta is lehetne a neve, nem?


Ajvár ~~~> a másik "kajás" név. Ha jól tudom, az ajvár egy padlizsános-paradicsomos öntet


Cirkon ~~~> ez egy drágakő fajta, ha jól tudom, ettől eltekintve hülye név, Cirkálónak meg Cirkógázkazánnak fogják csúfolni


Jabuka ~~~> utánanéztem, ez tényleg alma. Ha azt vesszük hogy Alma, mint név, adható, ez ANNYIRA talán nem rémes, de én nem adnám gyerekemnek az tuti. Mi a franc ez a sok "kajás" név?


Kakun ~~~> na erről mindenkinek az emberi ürülék fog eszébe jutni, garantálom!


Kájlína ~~~> Prince of Persia utánérzés...


Betlfíld, Teszlatrooper, Sztalker ~~~> A szülőknek agyára ment a videójáték...mondjuk Nintendó meg Plésztéjsön keresztnevek után mit csodálkozok...


Kokó ~~~> Ez most a bokszolóra vagy a kábítószerre való utalás lenne?


Tangerín ~~~> Ez mandarint jelent. Újabb "kajás" név.


Pompás ~~~> Egy LOVAT (!!!) hívnak így a környezetemben!


Raptor ~~~> Jurassic Park foreva! Nemááá...


Frenszisz ~~~> A "Francis" név elmagyarosítása, ugyanolyan ronda mint a Nenszi vagy a Dzsesszika


Nidorína ~~~> Pokémonból vett név


Gangut ~~~> Ez egy csatahajó neve volt...


Borgó, Nyekőce,Firtos ~~~> "Nácimagyar" nevek újratöltve...ha már mindenki unja a Havaskát, Budát, Szellőkét...

2019. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!