Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember akit ismertek,...

Rella Horváth kérdése:

Van olyan ember akit ismertek, akinek nagyon hülye nevet adtak a szülei?

Figyelt kérdés
nevek, Zakariás, stb.

2019. szept. 22. 14:39
 61/120 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony Szilveszter
2019. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/120 anonim ***** válasza:
100%

Egyik távoli ismerős csaj Arinak lett anyakönyvezve, mert anyukája Aranka és anyukát így becézték. Csak normális HR-est fogjon ki, aki nem froclizza majd, hogy "jó, de én az ön KERESZTNEVÉT kérdeztem, nem a becenevét".

Tesója meg Flávió-így leírva-. Ja, és nem romák, ha a srác miatt bárki kérdezné.


Hallottam már c típusúak közül Herkulesről meg Washingtonról, vagy Keserű Szamócáról is.

Egyik exem anyukája amikor pénztáros volt az uszodában, két testvérnek akartak bérletet venni, a lány Piroska,a fiú Farkas volt.

2019. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/120 anonim ***** válasza:
100%
Ja, Delfint is ismertem.
2019. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/120 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szeretnék megkérdezni egy ilyen szülőt, hogy mégis mi motiválta, hogy a gyerekét Pintyőkének meg Alpárnak nevezze XDDD
2019. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/120 anonim ***** válasza:
94%

Eperke, Szavéta, Poppea, Dzsindzser, Búzavirág a játszótéren, Búza gyere ide.

Ádám Évát is ismertem. Több most nem jut eszembe. :D


Kórházban dolgozom, ráérő időben meg szoktuk nézni az újszülöttosztályon fekvő babák neveit. Kolléganőm gyűjtött is belőlük, azokat az idióta neveket amikre azt mondod nincs olyan hülye aki a gyerekének adja - hát adják.

Nyilvánosan a Babybox oldalán is kint van a többség, az adatvédelmet se sért.

Török sorozatok, borzasztó fonetikusan leírt nevek, túl cuki nevek... nekem az egybeírt Annaliza Kisanna mittomémmi Jónástöhötöm nevek is furák, nem emlékszem pontosan de volt egy kislány, kb. Kovács Annamária Lizabella volt a neve. Tulajdonképpen 4 neve volt. Nem bírtak dönteni.

2019. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/120 anonim ***** válasza:
82%

Manapság rengetegen adnak ilyen fogyatékos nevet a csimotának a szülei, szerintem javarészt feltűnési viszketegségből. Rengetegről én se tudom eldönteni, fiú-e vagy lány, de még azt se, hogy a fenébe jutnak ilyen nevek eszükbe...

Ajvár, Bendit, Betlfíld, Birbis, Borgó, Böbös, Böbőc, Bebőce, Buburc, Cemők, Cirkon, Dermin, Dzsánibek, Emmadril, Eruanna, Etelin, Firtos, Frenszisz, Gangut, Jabuka, Jalonda, Irbisz, Kakun, Kalitánia, Kájlína, Kimik, Kokó, Lamp, Légó, Linniszted, Liriópe, Manu, Málik, Molinó, Momó, Mirmó, Nacsosz, Náklisz, Nidorína, Nikosz, Nyekőce, Otala, Pellusztrisz, Petöc, Pergán, Pompás, Raptor, Raszkal, Ravtin, Riku, Sela, Spergin, Szeptária, Sziszi, Szonnel, Sztalker, Tangerín, Teszlatrooper, Tokuz, Zeplin, Zsazsa, Zségó, csak hogy egy párat említsek.

Gondolom a Leokádia, Orália, Pompónia már nem elég különleges...

2019. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/120 anonim ***** válasza:
100%

Mezei Virág.

Farkas Napsugár Angyalka.

Rikárdó, Raul, Ronaldó - egy családon belül.

Bonaventúra egy lánynak, holott elvileg fiú név.

Meredisz - magyar család.

Dínom Dániel - WTF? Szegény srác.

2019. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/120 anonim ***** válasza:
90%
Demetria
2019. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/120 anonim ***** válasza:
85%

A Nagy Barna Farkason fetrengtem :D

Ismerettségi körömben van Dzsuliáno, Zidán, Raul, Emerencia, Medox, Eperke, Mandula, Dzsán-Pier

2019. szept. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/120 anonim ***** válasza:
100%
Fodor Menta.. Komolyan!😃
2019. szept. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!