Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember akit ismertek,...

Rella Horváth kérdése:

Van olyan ember akit ismertek, akinek nagyon hülye nevet adtak a szülei?

Figyelt kérdés
nevek, Zakariás, stb.

2019. szept. 22. 14:39
 71/120 anonim válasza:
71%

Bocsánat, hogy beleszólok, de az Asztrid egy férfi név. Láttam kiírva, hogy az egyik kérdező, úgy írta, hogy "Asztrid nevű kolléganőm", ami lehetetlen.

Az ő neve se semmi Asztrid Gellért, kicsit húzós, hogy melyiket használja.

Van orosz származású ismerősöm az ő neve Sasa (Szása).

De van Fodor Menta, Napos Napsugár, Hanna Magda Anna, Juliska Rómeó nevezetű ismerősöm is.

2019. szept. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/120 anonim ***** válasza:
100%

Dani Dániel

Punczi Imre


Keresztnevek: Dévid Álonzó, Kamilló, Rózamari, Korall, Seron, Brájen, Máriusz Heródes, Dzsamel, Dajana, Eugén, Orion, Borisz Vladimir, Dzsínó Antónió, Narcisszusz, Kárlosz Klárk, Noel Vulkán, Ármándó Rikárdó, Rómeó Dzsunior, Némó, Rubina, Sanel Piroska


Gyerekekkel dolgozom :)

2019. szept. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/120 anonim ***** válasza:
89%

#66 - Mielőtt összehordasz ennyi ökörséget, legalább nézz utána: az általad leírt nevek nagyobbik része NINCS az anyakönyvezhető nevek listáján. Más kérdés, hogy esetleg kérvényezhették ezeket, de engedélyezésre többségük nem került.


#71 - Tévedésben vagy. Asztrid női név, a férfinév az Asztrik. Itt ellenőrizheted: [link]

2019. szept. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/120 anonim ***** válasza:
89%
Ismerek egy családot Kanizsán Tulipán a vezetéknevük. Az apukát Tulipán Jácintnak hívják, a nagyobb lányt Tulipán Virágnak, a kisebb lányt Tulipán Pannának.
2019. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/120 anonim ***** válasza:
100%

Nemoda Buda.

(Valamikor húsz évvel ezelőtt állásinterjúznom kellett volna egy ilyen nevű vezetőnél. Csak aztán más munkahelyen választottam.)

2019. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/120 anonim ***** válasza:
34%
Azért vicces hogy Rella nevű hölgy (vagy férfi, nem tudom milyen nemű) kérdez hülye keresztnevekről.
2019. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/120 anonim ***** válasza:
91%
Volt egy tanárom, akit Horváh Borsnak hívtak. Azt hittem sokáig, hogy csak egy becenév vagy viccelt, de nem...
2019. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/120 anonim ***** válasza:
94%
Engem kirúgtak a munkahelyemről, amiért interjúztatás közben elkapott a röhögőgörcs. Az alanyt B*zi Lajosnak hívták. Rendesen, "u"-val.:(
2019. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/120 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit a 66 védelmében, lehet nem Magyarországon él.

Romániában minden f...ágot engedélyeznek, egy Nacsosz (vagy hasonló) nevű gyerekkel már találkoztam.

Épp bóklásztam a sürgősségin, egy nő kiabál, hogy Nacsosz, Nacsosz, gyere. Gondoltam biztos a pszichiátriára esélyes nagyon éhes nő. Erre egy gyerek volt az. :D

Szóval ő nachost eszik a moziban és nem kukoricát.

Jabuka az alma talán szlovákul, az még aranyos is.

Volt egy külföldi lány Pia névvel, ez magában nem érdekes mert külföldön rendes név, de amikor eltünt a diszkó előtt, kerestük meg a nevét kiabáltuk... nem kicsit hülye részegnek néztek minket. :D

2019. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/120 anonim ***** válasza:
95%

Lelle, Mandula, Havaska, Brendon, Borsa (fiú!)


+ Egyik tanárom mesélte, hogy volt egy Szalai Szellőke nevű évfolyamtársa az egyetemen... - és pasi volt!

Illetve hallottam már Feri néniről is. Ő nyilván nem mostanában született, talán 100 éve volt. Egyik ismerősöm mesélt róla, hogy anno az apja egyáltalán nem őrült, hogy lánya született, és mindent megtett annak érdekében, hogy ennek ellenére Ferencként anyakönyvezhesse.

2019. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!