Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek a párotok...

Ti elmennétek a párotok exfeleségének a temetésére?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell, én 20-on éves vagyok, párom 40-es. 3 éve vagyunk együtt, nagyon jól elvagyunk, szeretjük egymást. Párom már kb 10 éve elvállt az exfeleségétől, két gyerekük van, akikkel közel egyidős vagyok (haha), de nagyon jó velük a kapcsolatom, első perctől kezdve elfogadtak engem. Én családom is nagyon kedveli páromat.


Viszont páromnak nemrég meghalt az exfelesége, és nem tudom hogy én elmenjek-e a temetésre. Mármint hogy nem lenne-e ízléstelen,vagy hogy mondjad? Tényleg az egész családja, barátai ismernek, mindenki kedvel, soha rossz szót nem mondtak rám, gyerekei is mondták hogy örülnek nekem és hogy mellettem boldog az apjuk.


Ti elmennétek? Az exfeleségnek amugy nem volt párja, tehát legközelebbi rokonai a gyerekei meg a testvére. Nyilván ők fognak majd a koporsó mellett állni, párom meg szerintem odaáll majd a gyerekei mellé. Azt sem tudom hogy én hova álljak majd, melléjük? Hiszen nem is ismertem a nőt, senkije nem vagyok. Páromat viszont támogatnám hogy ott állok. Segítsetek kérlek!


2019. szept. 22. 14:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%

Ha az ex-szel nem volt jó a kapcsolatod, akkor ne menj el. Főleg, ha nincs benned tisztelet és így elkacarászol ezen.

Ha elmész, ne állj a legközelebbi családtagok helyére. Ez nem rólad szól. Gondolom, párodat nem kell szó szerint támogatni.

2019. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
52%
Ha a helyedben lennék én két dologtól tenném függővé, hogy elmegyek e. Először is hogy milyen volt a kapcsolatom az elhúnyttal (értelem szerűen ha kígyót békát köpködtünk egymásra ameddig élt akkor nem leszek olyan képmutató, hogy ott leszek a temetésen.) Másodszor pedig hogy a párom mit szeretne. Ha azt szeretné, hogy ott legyek akkor igenis ott leszek és támogatom.
2019. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
23%
Ha veled csalta a feleségét akkor semmiképp nem kellene megjelenned. Akkor sem, hogy ha amíg élt a feleség, szívből utált téged. Minden más esetben szép dolog, ha a tiszteletedet teszed, de előbb kérdezd meg a párodat, szeretné-e ha elmennél vele.
2019. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
26%
NEM. Kizárt.
2019. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem mennék el, szívből utálom a párom exét, de ez az én életem,a te kapcsolatod lehet, más volt.
2019. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
34%
Nem mennék.
2019. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
68%
ÍGY igen.
2019. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
58%
A pároddal és a gyerekekkel már megbeszélted? Mit mondtak? Ha nem beszéltél még velük, miért nem?
2019. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
36%
Nem kellene elmenned. Még a "párod" harmadik gyerekének néznének téged. Semmiben nem támogatnád őt, hiszen 10 éve elváltak, nem valószínű, hogy annyira megviselte a volt felesége halála, hogy támogatni kellene. A lényeg: oda akarsz menni mutogatni magadat szerencsétlen asszony rokonainak. Legyen már benned egy kis tisztesség és maradj otthon a fenekeden.
2019. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 sm's girl válasza:
44%
Apukámnak és az exfeleségének volt egy közös gyereke, apukám a válásuk után ismerte meg anyát, mostanában halt meg az exneje betegségben. Anyával csak néhányszor találkoztak de ennek ellenére még csak fel sem merült benne, és nem is ment el a temetésre és én sem, pedig a mostohatesómmal neki illetve nekem is jó a kapcsolatom, de már ő is felnőtt 25 éves.
2019. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!