Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek a párotok...

Ti elmennétek a párotok exfeleségének a temetésére?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell, én 20-on éves vagyok, párom 40-es. 3 éve vagyunk együtt, nagyon jól elvagyunk, szeretjük egymást. Párom már kb 10 éve elvállt az exfeleségétől, két gyerekük van, akikkel közel egyidős vagyok (haha), de nagyon jó velük a kapcsolatom, első perctől kezdve elfogadtak engem. Én családom is nagyon kedveli páromat.


Viszont páromnak nemrég meghalt az exfelesége, és nem tudom hogy én elmenjek-e a temetésre. Mármint hogy nem lenne-e ízléstelen,vagy hogy mondjad? Tényleg az egész családja, barátai ismernek, mindenki kedvel, soha rossz szót nem mondtak rám, gyerekei is mondták hogy örülnek nekem és hogy mellettem boldog az apjuk.


Ti elmennétek? Az exfeleségnek amugy nem volt párja, tehát legközelebbi rokonai a gyerekei meg a testvére. Nyilván ők fognak majd a koporsó mellett állni, párom meg szerintem odaáll majd a gyerekei mellé. Azt sem tudom hogy én hova álljak majd, melléjük? Hiszen nem is ismertem a nőt, senkije nem vagyok. Páromat viszont támogatnám hogy ott állok. Segítsetek kérlek!


2019. szept. 22. 14:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
57%
Ha a párod szeretné, hogy támogasd, akkor menj el nyugodtan.
2019. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Zsoltmester ***** válasza:
56%
Beteg dolog már eleve a korkülönbség is meg az egész miliö egy nyomasztó f.s.
2019. szept. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Neki fontos volt. A párod gyerekei elvesztették az anyjukat. Támogasd.
2019. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 érdeklődő35 ***** válasza:
A párod gyerekei mit gondolnak?
2019. szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!