Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom volt barátnője...

A barátom volt barátnője haldoklik, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2 évig voltak együtt, de pár éve a lány rákos lett, és mivel 2 gyerekről is gondoskodnia kellett emellett (örökbefogadta a drogfüggő nővére gyerekeit), úgy döntött véget vet a kapcsolatuknak a barátommal. A lány egy másik országban lakik. Már nem sok ideje van hátra, mindenhol áttétes.


Mi egy hónapja vagyunk együtt, és nemrég derült ki a barátom számára, hogy ennyire rossz a helyzet. El fog utazni meglátogatni a lányt.


Próbálok támogató lenni, de baromi nehéz, hiszen köztük egy mélyebb kötelék van, mivel sokáig voltak együtt, és rajtuk kívül álló okok miatt szakítottak. Ez egy olyan helyzet, ami akkor is nehéz lenne, ha már évek óta együtt lennénk. Látom hogy mennyire elszomorítja a barátom a helyzet, azonban azt is tudom, hogyha a lány nem szakít vele a betegsége miatt, valószínűleg már rég elvette volna feleségül.


Ha meglátogatja, utána biztos hogy nagyon sokáig szenvedni fog miatta. Szeretnék megértő lenni, de van egy mélység amire már egyszerűen képtelen vagyok, mivel tudom hogy szerette, szereti.



2019. szept. 25. 11:31
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
71%

#30, tudod, nem csak az a fajta súlyos probléma létezik, hogy az ember rákos lesz, millió más megjelenése is létezik a súlyos problémáknak, amikor az embernek kell, hogy valaki álljon mellette. A teljesség igénye nélkül pár példa: válhat rokkanttá, lehet komolyabb pszichés betegsége, kerülhet börtönbe nem szándékos dologért, válhat hajléktalanná, munkanélkülivé... stb, stb.

"A kérdező itt mindig csak második lehet. Egy halottal pedig lehetetlen felvenni a versenyt." - nézd, aki egy halottal akar versenyezni, az elmekórtani eset, tudod, a holtak nyugszanak, az élők meg élik tovább az életüket. Ép eszű társ ilyenkor a társát segíti a gyászában.

2019. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
16%
9# szerintem meg igaza van
2019. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
26%

31!


Tehát bármi történik az Expartnerrel, a pasi mellé áll. Nem a jelenlegi mellé, aki mellé kellene. Ha évekkel ezelőtt szakitottak, már rég fel kellett volna dolgoznia, hogy nincsenek együtt. NINCSENEK EGYÜTT. Ő a múlt. Nem normális az x évvel ezelőtti partnert látogatni. Nem normális.

2019. szept. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!