Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám barátnője kiakaszt,...

Apukám barátnője kiakaszt, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A problemam az, hogy apamnak az uj parja nem normalis. Engem utal, apam hata mogott szokott nekem irogatni, elhord mindennek - persze utana en sem maradok adosa.. mondtam neki, hogy apa erdekeben megkene beszelni a problemat (igazabol azt se tudom mi baja velem, mert azt nem mondja csak, hogy idegesito vagyok) , de egyaltalan nem hajlik erre. Nem akarom, hogy szetmenjenek, 3 honapja vannak csak egyutt es apanak jobb kedve van azota, tobbet mosolyog, illetve mar nem elek vele egyutt, igy nem is surun kene talalkoznom a holggyel, de a buszkesegem nagyon serti amit muvel. Mi a megoldas?

2018. máj. 28. 09:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
Egyszer telefonon leoltod, és többet nem beszélsz vele.
2018. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

Leültök hárman egy asztalhoz, megmutatod apádnak a leveleit, és utána ott előtte kéred az új nőt, hogy magyarázza el, mi veled a probléma.

Ez a legtisztább.

2018. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy a második írja.


Ha pedig balhé lesz, esetleg szakítanak, az NEM a te hibád, a nő az unintelligens.

2018. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
12%
Abból ítélve hogy mindkét részről hasonló stílusban folyik a dolog, mindketten sárosak.
2018. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
Megjöttek a lepontozó mostohaanyák :D
2018. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy szakítsanak, csak azt szeretném ha nekem, mint a párja gyerekének kicsit több tiszteletet adna..és nem mondtam, hogy én is ilyen stílusban kommunikálom felé a dolgokat, csak, hogy nem maradok adósa - kvázi visszavágok...
2018. máj. 28. 10:28
 7/25 Andizsuzsi ***** válasza:
30%

" nekem, mint a párja gyerekének kicsit több tiszteletet adna"


A tiszteletet saját jogon kell kivívni.

Amúgy meg letiltod.

2018. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes nőcske lehet, ha egy gyerekkel veszekszik üzenetben.
2018. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hiúság rossz tanácsadó.
2018. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Hány éves vagy te?És a nő?

Te lány vagy vagy fiú?

Amúgy meg ha bánt,nyugodtan add vissza.

Nem lehet mindent lenyelni.

Engem nem érdekelne,hogy apám szívszerelme,elküldeném a k... anyjába.

2018. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!