Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi perpatvar! Szerintem...

Családi perpatvar! Szerintem ez az azért dúrva! Mi a véleményetek? Vajon csak az én felmenőm ilyen. Ilyen?

Figyelt kérdés
Én már nem tudtam mást tenni csak nevetni rajta.Hihetetlen esemény.A jóédesapám alakított,anyukámmal füvet akartunk vágni,bedugtuk a konektorba a dugaszt és lecsapta az biztosítékot,na erre apám nagy hangal hogy ne szórakozzunk már,semmi előzmény nélkül elkezdett ordítani hogy ő nem vágja afüvet,meg hogy szétbasszuk a berendezést,mert szar a vezeték.Érdekes nálunk Mivelhogy én már nem velük élek,de nem messze,és ráadásul 7hónapos terhes vagyok,szóval nállunk jó volt egy fél órával előtte.mondtam neki ne kiabáljon velem mert balhé lesz,én se kiabáltam,de ő akkor is mondja hogy szaromle nem érdekel és ordít,ekkor én is felemeltem a hangom,na több se kellett neki,ettől elszállt az agya,én már akkor nevettem rajta,amitől persze még mérgesebb lett,de ez abszurd,mondtam neki huzzon befelé mert mostmár nagyon elegem van a hülyeségéből,és becsaptam a kaput előtte,én meg anyám kivül voltunk,erre ő kinyitja akaput,ordít hogy ne csapjam be a kaput,és anyukámat ugy meglökte ha nem kapom el akkor elesik,persze tudni kell h anyám beteg,néha menni alig bír,ekkor nekem esett, a 7hónapos terhes lányának az utcán és rángatja a kezem.eszméletlen volt,mint akinek elment az esze.hihetetlen.mondtam neki lesheti mikor látja az unokáját meg persze engem is.szégyenletes.én szégyellem magam miatta.Bánt a dolog persze,bánt,de velem ne ordítson ok nélkül.Még mielőtt valami jószándékú ember megkérdezné közületek nem vagyunk romák,de az a szitu kb abba a negyedbe illett volna.hihetetlenül mérges vagyok rá,nem fér a fejembe hogyan művelhette ezt,vagy mi jött rá?előtte 11 fél órával pedig békésen beszélgettünk.az életben többet ne szóljon hozzám,egy senki lett a szemembe aki a beteg feleségének és a 7hónapos terhes lányának esik neki az utcán amiatt hogy füvet akar nyírni.abszurd!
2010. júl. 15. 15:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Az egyik dolog a másikból fakad,normális ember nem lökdösi a feleségét,meg szorongatja a terhes lánya kezét,ős is tehet tóla tény,de nem a meleg,mindig van kifogás, a meleg miatt,idegesség végett,ezek kifogások, saját lelkiismerezük megnyugatatására h minden más felelős csa ők maguk nem,emberi tényező gyakran mindig van,csak ezt el felejtjük.És egy összetertó boldog családban ilyen jelenet előfurdulása egyenlő a nullával.
2010. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
valóban nem kellett volna kiabálnom,és így beszélni,de ha velem nem beszélnek így valószinüleg én sem úgy felelek vissza ahogy.
2010. júl. 15. 15:32
 13/30 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek. Nálunk is ez volt, ha ordított akkor ha csendesen szóltál vagy meg sem szólaltál még hangosabb volt. Az ilyen embert jobb kerülni.
2010. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Az unokáját ne engedd a közélébe,vagy csak felügyelet melett,majd hirtlen dilihobbban őt is meglökdösi földhözvágja,szép jövő.
2010. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
ahol ilyen megesik az sose volt család,látszat család inkább.
2010. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
az utolsónak nagyon igaza van,és én ezt tudom is,apukámnak olyan a felfogása amilyen másnak nem,sokszor beszélünk erről édesanyámmal,és tudom hogy kb egy fél óra múlva meg ha átgondolja ugy zokog mint egy gyerek,mert volt már rá példa hogy összevesztünk,de azért nem így mint most,csak az a baj hogy nálam is véges a cérna.de azt is tudom,hogy van annyira makacs hogy akkor is azt mondja ő csinálta helyesen és én bántottam meg,még ő várja el h én kérjek bocsánatot,de most ezzel a húzással nagyon kitett magáért,hogy ne kívánjam a társaságát nagyon hosszú-hosszú ideig.
2010. júl. 15. 15:38
 18/30 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok
2010. júl. 15. 15:39
 19/30 anonim ***** válasza:

Apukádnak ilyen a természete, vagy iszik?

Mert ha alapból ilyen, akkor az nagyobb baj.

Ismerek ilyen embert és olyankor fel sem fogja, mit tesz vagy mit mond. Rá kell hagyni, mert a visszaszólással, csak felbőszíted. :S

2010. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
ez pontosan így van ahogyan leírtad,rá is szoktam hagyni,de most egyszerűen már annyira ordított,hogy tényleg kihozott a sodromból.rá szoktam hagyni.
2010. júl. 15. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!