Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi perpatvar! Szerintem...

Családi perpatvar! Szerintem ez az azért dúrva! Mi a véleményetek? Vajon csak az én felmenőm ilyen. Ilyen?

Figyelt kérdés
Én már nem tudtam mást tenni csak nevetni rajta.Hihetetlen esemény.A jóédesapám alakított,anyukámmal füvet akartunk vágni,bedugtuk a konektorba a dugaszt és lecsapta az biztosítékot,na erre apám nagy hangal hogy ne szórakozzunk már,semmi előzmény nélkül elkezdett ordítani hogy ő nem vágja afüvet,meg hogy szétbasszuk a berendezést,mert szar a vezeték.Érdekes nálunk Mivelhogy én már nem velük élek,de nem messze,és ráadásul 7hónapos terhes vagyok,szóval nállunk jó volt egy fél órával előtte.mondtam neki ne kiabáljon velem mert balhé lesz,én se kiabáltam,de ő akkor is mondja hogy szaromle nem érdekel és ordít,ekkor én is felemeltem a hangom,na több se kellett neki,ettől elszállt az agya,én már akkor nevettem rajta,amitől persze még mérgesebb lett,de ez abszurd,mondtam neki huzzon befelé mert mostmár nagyon elegem van a hülyeségéből,és becsaptam a kaput előtte,én meg anyám kivül voltunk,erre ő kinyitja akaput,ordít hogy ne csapjam be a kaput,és anyukámat ugy meglökte ha nem kapom el akkor elesik,persze tudni kell h anyám beteg,néha menni alig bír,ekkor nekem esett, a 7hónapos terhes lányának az utcán és rángatja a kezem.eszméletlen volt,mint akinek elment az esze.hihetetlen.mondtam neki lesheti mikor látja az unokáját meg persze engem is.szégyenletes.én szégyellem magam miatta.Bánt a dolog persze,bánt,de velem ne ordítson ok nélkül.Még mielőtt valami jószándékú ember megkérdezné közületek nem vagyunk romák,de az a szitu kb abba a negyedbe illett volna.hihetetlenül mérges vagyok rá,nem fér a fejembe hogyan művelhette ezt,vagy mi jött rá?előtte 11 fél órával pedig békésen beszélgettünk.az életben többet ne szóljon hozzám,egy senki lett a szemembe aki a beteg feleségének és a 7hónapos terhes lányának esik neki az utcán amiatt hogy füvet akar nyírni.abszurd!
2010. júl. 15. 15:07
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
sajnos iszik,neki már lételeme az alkohol,nem hulla részegre issza magát,nem ugy iszik,és...mikor nem iszik akkor roszabb,akkor ilyen.gondolom én azért mert nincs.
2010. júl. 15. 15:45
 22/30 anonim ***** válasza:
Inkább legyen valaki józan bolond mert ő legalább felfogja h mit tesz de egy masszív alkkoholista nem is emlékszik h beletapos mások lelkébe,a nevére se emlékszikabban az álpotban arra meg végképp nem hogy bántotta a családját.
2010. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Gondoltam, hogy piázik. :S

Tudod nem kell ahhoz sokat inni, hogy az évek alatt az ember agya leépüljön, plusz a sok stressz, amit az ember a sok év alatt lenyel.

Sokan tönkremennek idegileg 50-60 éves korukra. :(

2010. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
vagyis már 15:41-es :)
2010. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
elvonási tünet.
2010. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Akárki akármit mond, normális apa nem ráncigálja a terhes lányát! És ez is, amit mondtál, hogy ordítozik, aztán meg zokog mint egy gyerek, azt mutatja, hogy túl lobbanékony, és agresszív.
2010. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
tudom én is hogy milyen ő és miért ilyen,persze próbálok nagyon sokszor elnéző lenni,és nagyon sokszor ráhagyom,de van amikor a sok az sok.nem véletlen költöztem el már 18 évesen,persze mégiscsak az apám,nem arról van szó,na de ez azért már túlzás volt.nagyon a számon volt hogy menj és igyál még egy pohárral attól majd megnyugszol,de nem akartam tetézni a bajt.azért én sem tudok mindent lenyelni,azt meg főleg nem hogy az anyámat lökdösi,csak azért mert rendben akarja tartani a ház környékét,mert ugye ő kijelentette h ő bizony nem vág füvet,mert nem.
2010. júl. 15. 15:56
 28/30 A kérdező kommentje:
hibás vagyok én is ..nem kellett volna kiabálnom,de szerintem ő egy kicsit nagyobb hibát vétetett.
2010. júl. 15. 15:58
 29/30 anonim ***** válasza:

Szerintem meg jól tetted. Kezd betelni nálad is a pohár, és az ilyen embereket csak ilyen módon lehet erre figyelmeztetni!


Apám is ilyen néha -holott nem iszik - anyám ráhagyja, apám meg azt hiszi, hogy akkor így ez jól van és hogy én is benyelem. Anyám meg állandóan ideges, már idegroncs lett. Én meg kiskoromban nagyon visszahúzódó voltam- pont miatta- de mára már ki merem mondani, hogy néha hová menjen... persze a dolog jó oldala, hogy én azért megfontolom előtte hogy mit mondjak és nem dühből mondom...


Ja meg a nagy meleg, meg a stressz meg minden... szerintem ezek csak monda csinált kifogások (amit irtóra rühellek), hisz egy gyerek is tud viselkedni ha rászólnak, nemde? Egy felnőttnek azért kellene annyira türtőztetni magát illetve tartásának lennie, hogy normális emberhez méltóan viselkedik és nem mond dolgokat meggondolatlanul.


Anyám is ezt csinálta, olyan dolgokat mondott amit nem is gondolta komolyan, aztán meg azzal állt elő, hogy a vita hevében. Erre meg azt válaszoltam, hogyha "vita hevében" pofon vágom, megbocsátaná? Erre tudjátok mi volt a válasza: NA azt próbáld meg... Erre meg azt mondtam, hogy na látod, ha te nem bocsátanál meg, akkor én most miért tegyem? (jó hosszú időre elgondolkozott, és azóta nem mond olyat amit nem gondol át)

2010. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
ezzel egyetértek.tudtam volna neki mondani én is olyat.....ahogyan le is írtam,de mégsem mondtam,mert nem.sajnálatos ez a dolog,hogy ez így megtörténhetett,az az igazság hogy nem is azon kellene gondolkodni h ki volt a hibás és hogy ki emelte fel a hangját,hanem azon hogy hogyan is jutottunk el ideáig,és az is biztos hogy nem a nagy meleg miatt.mert ez a magyarázat nevetséges.
2010. júl. 15. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!