Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy valakibe...

Volt már, hogy valakibe csalódtál aki ennyire fontos volt évekig?

Figyelt kérdés

Azért ide írom, mert a személy akiről írok olyan mintha a testvérem lett volna, vagy a családom.


Pár hónappal ezelőtt történt, hogy nem értettük valamibe egyet, nem volt nagy vita, nem is igazán volt veszekedés, de viszont megszakadt a kapcsolat, úgy gondoltam kell pár hét mire lenyugszanak a kedélyek körülöttünk, várni kell hogy ő is rajöjjön, hogy vannak kapcsolatok amik nagyon fontosak az ember életében, és olyan a minek is.


Lényegében ami engem ezután nagyon megsértett tőle, hogy évekig nagyon jóba voltunk, egymás bizalmasai, minden évben együtt ünnepeltük a születésnapunk, karácsonyt, szilvesztert mindent, igaz barátságnak tűnt sőt...

Viszont miután megszakadt köztünk a kapcsolat 2 hónapra rá jött a születésnapom és még egy SMS vagy hívást sem kaptam tőle, hogy gondolt rám és emlékszik arra hogy közel egy évtizedig mindig együtt tartottuk ezt a napot...


Fura, de most csalódtam benne igazán..

Volt ilyen esetetek? Akár párkapcsolat, akár barátság, akár család bármi érdekelne.


2019. szept. 28. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Valakiben??? Mindenkiben!
2019. szept. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szomorú dolgok ezek.
2019. szept. 28. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt sajnos és a mai napig nem értem. Nagyon jó barátnők voltunk, de volt egy közös projektünk, amit én megcsináltam egyedül. Ő épp lakásfelújítás közepén volt, mindig rohannia kellett, ez meg igazából egy nagyon jelentéktelen dolog volt, gondoltam megcsinálom, én ráértem, neki ne kelljen ezzel foglalkoznia. De nagyon megsértődött, vagy megharagudott, megbántódott, tényleg nem tudom mi történt, mert ezek után egyszerűen nem szólt hozzám többet. Eleinte gondoltam majd lehiggad, én ugyan úgy köszöntem neki, beszéltem hozzá, függetlenül attól, hogy ő levegőnek nézett. Kb egy hónap után volt egy időszak, amikor így leesett, hogy ez nem fog változni, akkor dühös voltam és megbántott, de aztán elmúlt. Néha néha ha eszembe jut kicsit még elszomorodom.
2019. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont nálunk is ilyesmi volt, én apróságnak gondoltam , úgy voltam vele nagyobb viharokat is atvészeltünk mint ez, de aztán nem keresett azóta, tényleg még annyira sem, hogy legalább addig félre rakja a büszkeségét amíg annyit elküld hogy, Boldog Születésnapot, nem számít már , de azért valóban érdekes dolgok ezek
2019. szept. 28. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
kibas.zott általánosságokban írsz,amitől fikciónak hat az egész....
2019. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig így volt 🙂
2019. okt. 21. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!