Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy én senkinek...

Miért van az hogy én senkinek se vagyok fontos?

Figyelt kérdés
Tudom nem ez a kategória, de remélem itt normális válaszokat fogok kapni. Tudom hogy az én hibám is ha hülyének nézett az exem, de amikor jártunk ez nem tűnt fel sajnos. Kritizálta pl. hogyan eszem, és mennyit. Mielőtt valaki írná nem csámcsogok, és szépen eszek, csak megjegyezte ha hagytam valamennyit a tányéron. Nem ütött meg, de testileg is csinált velem ezt-azt. Az is előfordult hogy az exével hasonlított össze, még a születésnapomon is megjegyezte azt hogy vajon mit csinálhat az exe. Ő szakított velem, és azóta az jár a fejemben, ha vele évekig együtt volt őt biztos jobban szerette, tisztelte, csak engem nem vett semmibe. Rossz volt utólag azzal szembesülni hogy a felém mutatott kis kedvesség is csak álca volt. nem tudom 28 évesen mennyi esélyem van még.
2019. aug. 6. 21:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném azzal hogy nem vagyok kövér 172 cm, és 50 kg vagyok.
2019. aug. 6. 21:57
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod hogy egy f**zkalap a csávó, miért érdekel még?
2019. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Szerintem 28évesen egyáltalán nem vagy lecsúszva semmiről.Persze most szarul érzed magad,de ne bánkódj ilyen egy ilyen f×szkalap miatt.Idővel meglásd begyógyulnak a sebeid,csak járj nyitott szemmel.Ha jobban érzed magad kezdj el ismerkedni,járj el szórakozni stb..Képzeld csak el akkor milyen szar helyzetben lennél ha még közös gyereketek is lenne pl.Egyáltalán nem veszítettél semmit ezzel a palival.Úgyhogy fel a fejjel ;)


Egy 30 éves anyuka

2019. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Te egy elmebeteg, gonosz kis pö.ccsel jártál. Felejtsd el! Ha velem valaki így beszélne, így megalázna, úgy pofán vágnám, hogy kiterülne. Szedd össze magad, ne hagyd senkinek, hogy így bántson.
2019. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember nem érdemelte meg az eddig vele töltött időt sem. Még fiatal vagy, ne aggódj. Minden rendben lesz, csak ne foglalkozz vele többet, akkor sem ha esetleg vissza akarja könyörögni magát.
2019. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Ööööö! Izééééé! Te magadnak fontos vagy? (Ne haragudj de ez elöfeltétele, hogy másnak is fontos legyél.)
2019. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Szedd össze magadat. Sportolj vagy keress magadnak valami hobbit amivel lekötöd magadat. Élvezd az életet és légy boldog. Koncentrálj magadra. Csípd ki magad, menj el shoppingolni, készíts magadról pár szép fotót. Tedd ki a netre. Ne zárkózz el a közösségi oldalaktól. Mert sokan ott ismerkednek. Lássak majd hogy egy boldog vidám talpraesett csajszi vagy és majd rád írnak a pasik. :)

Még annyit, hogy most használd ki hogy szingli vagy. Használd ki amiben jó vagy, fejleszd magad, építsd a karrieredet, próbálj ki új dolgokat. És élvezd, hogy nem függsz senkitől és azt csinálsz amit csak akarsz!

Majd ha nem számítasz rá és legbelül összeszedted magad a szerelem is rád talál majd.


21L

2019. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nyugodj meg.A sajat anyam gyulol es gyulolt mindig.Apamat is o tette a sirba.Ha akarsz irj
2019. aug. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit átéltél, az bántalmazás. Exem is ezt csinálta, csak durvábban, napi szinten. Önbecsülésem a béka segge alatt volt évekig, még x év után is csak önmagam keresgélem. De egy biztos: ha még egyszer 28 éves lehetnék, nagyon sok mindent másképpen csinálnék. Még előtted az élet!
2019. aug. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az, akivel csak 4 hónapot volt ez a gyökér csávó, de még mindig rajta kattogsz? Mert akkor ez már beteges, engedd el. Amíg ilyen roncs vagy, addig ezeket az elmebetegeket vonzod magadhoz és csak rosszabb lesz.
2019. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!