Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Te sógornőd is nagyképű,...

A Te sógornőd is nagyképű, flegma, és öntelt?

Figyelt kérdés
Az enyém teljesen az,de szerencsére már régen nem kell Vele egy levegőt szívnom.A Tiéd milyen?
2010. júl. 15. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A sogornom nem ilyen, de a sogorom total az, amit leirtal. Majdnem 40 eves szingli, se gyerek semmi, de nem is ez lenne a gond, hanem, hogy irigy, hogy nekunk van, neki meg nincs. Neki is lehetne, ha nem mindig a penz utan futna. Az ilyenek csak magukban nem latjak a hibat.
2010. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hú, az enyém is ilyen. 31 éves, de még soha nem volt párkapcsolata, aztán a mi kapcsolatunkba ugat bele állandóan, hogy mit hogy kéne. Az anyjával jár mindenhova, vele csinál mindent, mint egy dedós óvodás. Ráadásul még buta is, és állandóan utánozni akar minket. Hála Istennek a párom se szereti, őt is idegesíti, szóval soha nem jön hozzánk - elég jól kiutáltuk. Mi az elején normálisak voltunk vele, de b.asszus egy ilyen embert nem vagyunk kötelesek elviselni. Ráadásul állandóan kibeszél és mocskol minket a hátunk mögött. Jó h-ülye, mert ha továbbra se talál magának senkit, és a szülei meghalnak, mi leszünk az egyetlen rokona... szóval már csak a saját érdekében is megpróbálhatna normális lenni. Amúgy igaza van annak, aki azt írta: kit érdekel egy sógornő? Kivéve talán azokat, akiknek szerencsétlenségükre egy házban kell élniük vele.
2010. júl. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hála az égnek az én párom egyke gyerek, aminek több szempontból örülök, de legfőképpen azért, mert ezáltal megúsztam egy sógornőt, aki állandóan okoskodik, beszólogat és beleszól az életünkbe, és azt hiszi, hogy a kis tesócskáját irányíthatja, és azt gondolja, hogy ő családban a fő-fő, én pedig a megtűrt személy. Volt már ilyen kapcsolatom. Ezt most megúsztam.
2010. júl. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, utolsó. Sokszor eszembe jut, hogy ilyen szempontból legjobb az állami gondozott férj - ott nincs semmi ilyen probléma :D... se anyós, se após, se sógor, se sógornő.
2010. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát én szerencsésnek mondhatom magam, nagyon jól kijövünk férjem hugával:) Olyan mintha a tesóm lenne, az egyik legjobb barátnőm. Jó mondjuk 1 évvel fiatalabb csak nálam és egy rugóra jár az agyunk:) A lányomat is imádja és a lányom is őt. Ráadásul, ha vita van, mindig az én pártomat fogja:D Egy rossz szavam sem lehet rá:)
2010. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az enyém soginő nem beképzelt,felegma és nem öntelt.

Hanem lusta,nem tud főzni és ápolatlan(zsíros haj,ballagásra szakadt cipőbe jött és nagy bő polóba és nadrágba)!


De viszont a sógorom nagyon beképzelt,nyalis.(Tesómat összevissaz csalja,de a h..e vele van,remélem nem sokáig)Szerintem ilyen embert még nem is láttál,gyűlölöm,kétszínű lusta ember.Annyit nyalizik hogy csak na,nekem állandóan beszólogat valamit.De én nagyon gyűlölöm,most műtötték,de én még csak meg sem látogatom,szó szerint rosszul vagyok tőle....De még írhatnék róla egy regényt hogy miket tett.....

2010. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A jelenlegim egyke, így nem fenyeget semmiféle sógor vagy sógornő.. de az exem testvérét ki nem állhattam, arrogáns, nagyképű szemét volt, folyton megalázott, beszólogatott és piszkált engem, pedig erre soha nem adtam okot. volt, hogy közös nyaralás során sírógörcsöt kaptam, hogy én felülök az első gépre és hazarepülök Pestre mert nem bírom tovább. egyszer volt olyan, hogy emberi hangnemben beszélt velem, de akkor ittas volt. viszont az ő párja egy nagyon kedves nő volt, őt nagyon kedveltem, igazán szeretetreméltó volt. aztán azért mentek szét, mert már a csaj se bírta tovább a pasas bunkóságait. mondtam is exemnek, hogy legalább a "sógornőm" rendes...
2010. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!