Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagyképű vagyok, hogy...

Tényleg nagyképű vagyok, hogy nem állok velük szóba?

Figyelt kérdés
Unokatestvéreimmel nem tartom a kapcsolatot, mert cikinek tartom őket a férjem előtt. Ők pedig azt mondták, nagyképű vagyok. Azért nem akarok velük beszélgetni, összejárni, mert nem egy agyi szinten mozgunk. (Ez nagyképűen hangozhat, de nem tudom ezt másképp megfogalmazni.)Olyan ez a család, hogy egyikük például 16 évesen kiállt az ált. isk. 5. osztályából. A testvére 14 évesen negyedikes. Kinevettek, mikor leérettségiztem és közölték hogy hülye aki ennyit tanul. Kicikiztek, mikor összeházasodtunk a férjemmel....ők csak a vadas dolgokban hisznek. Ledagadtoztak (szülés után egy héttel voltam) egy karácsonyi családi összeröffenésen. Nem tudnak írni, olvasni, beszélni...összefekszenek a családon belül egymás párjával, sőt gyereket is csinálnak neki...a munka meg büdös. Szóval ti nem szégyellenétek őket?
2010. okt. 23. 14:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
DE!
2010. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
De igen,és messzire kerülném őket,én helyedbe félteném a férjem tőlük,hogy rá is rámasznak...
2010. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Nyilván nem szerethet mindenki mindenkit,és nyilván megvan rá az okod.Nem kötelező egy családon belül sem mindenkivel szóba állni.Nekem is van egy személy a családon belül,akivel a köszönésen kívül nem kommunikálok.Mindketten tudjuk,miért.

Hidd el,idővel mindenki megszokja a helyzetet,ennyi.Érteni nem kell senkinek,mi miért van,maximum elfogadni.Ez van.

2010. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Hát..

Nem vagy nagyképű az biztos!

DE kérdezd meg a párod/férjed, hogy biztos akarja-e őket látni. Mert ha igen akkor nyugodtan mutasd be neki őket, de azért szólj előre.

Hogy létezhetnek a világon ilyen hülye emberek( bocsi ha megbántottalak)?

Én a helyükbe már a sárga földi elszégyelltem volna magam

helyedbe: mindegyiknek lekevernék egy nagy pofont, és ott hagynám az egész pereputtyot!

NEM vagy nagyképű, csak igényes :)

2010. okt. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagy az,inkább van eszed,ilyenekkel én sem büszkélkednék.
2010. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Jaj, ismerem ezt az embertípust, "ledagadtoztak"-ilyet velem is csináltak hasonló kaliberű lakótársaim, közben ők csodás "formáikat" az állandó bagózásnak és ivásnak köszönhették. Abortuszra úgy ment az egyik, mintha ruhát vásárolgatna...utána már másnap végigkufircolták a napot...uh. Mondjuk én legalább elköltözhettem.

Soha nem keresném őket, az ilyen emberekkel nem lehet semmit kezdeni, csak lehúznak.

2010. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

Miért nem viszed el a párodat egyszer a "rezervátumba"?


:))


Nade komolyra fordítva: ilyeneket én is letagadnék, hogy bármi közöm is van hozzájuk. Amúgy én sem tartom egyik unokatesómmal sem a kapcsolatot, mert semmi közös témánk nincs egyikükkel sem. Jó, ők nem ilyen durvák, és nem is utálom őket, csak épp nincs semmi kapcsolattartás.

2010. okt. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Férjem ki van már a hallott információkon is akadva, nem is kíváncsi különösebben rájuk. Ezért őt is nagyképűnek tartja az egész pereputty. Igazából csak anyám erőltetné.Az ő családja. Köszönöm a válaszokat!!
2010. okt. 23. 14:58
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Azt hiszem le is tagadnám hogy a rokonaim. nagyon ciki :)
2010. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
komoly érvek az abortusz mellett!
2010. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!