Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Decemberben lesz 1 éve hogy,...

Saucony kérdése:

Decemberben lesz 1 éve hogy, szetmentunk a párommal van egy közös nagy lányunk aki már nagy Nem igazán tartottuk a kapcsolatot ő se keresett és én sem őt. De mégis ma meglátott a barátnőmmel és letiltott Facebookon de miért?

Figyelt kérdés
Csak annyit beszéltünk ami a közös gyermekünk el kapcsolatos de nem ertem ilyenkor mi baja?

2019. okt. 20. 22:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%
Az a baja hogy van valakid,élőben látta,beidegesedett.Ha szereted még,keresd meg,és mondd el neki.
2019. okt. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A gyász nemcsak ott van jelen, amikor az embernek valakije konkrétan meghal. Akkor is gyászolsz, amikor szétmegy egy tartós kapcsolatod, vagy amikor elválsz.


Egy év az a normális gyászév. Ne csodálkozz azon, ha a volt párod még nincs túl a gyászon és nem bír látni téged vagy a boldogságodat.

2019. okt. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Fáj neki,hogy találtál mást.Talán azt gondolja,hogy majd fogsz kirakni közös fotókat és nem akarja látni.Még nem lépett túl rajtad.
2019. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt le a kalappal előttetek rendeses válaszadók vagytok és nem trollkodtok. Az a baj hogy nekem is hiányzik a régi családom. De én az egy év alatt többször tettem fel a jeleket hogy meg kéne próbálni. De csak addig jutottunk el hogy messengeren küldött egy like jelet nem nagyon kommunikál velem.
2019. okt. 21. 11:48
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg, menj el hozza. Köztetek meg megvan az amit helyre lehet hozni ha akarjátok. Érzelmek vannak én úgy gondolom, de egy év is sok idő ne pazaroljatok el megtobbet.
2019. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm ma felhivom
2019. okt. 22. 09:12
 17/20 anonim ***** válasza:
Én kiváncsi lennék a fejleményekre, drukkolok!
2019. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2019. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
sajnos semmi. a lányom említette neki és azt mondta nem lát már esélyt. de akkor miért tiltott? azt hiszem ez örök titok marad :)
2019. nov. 8. 00:31
 20/20 anonim ***** válasza:

Lehet a büszkeség akadályozza.

Nem tudjuk miért mentetek szét, ki hogyan sérült ebben a kapcsolatban/szakításban.

Tudtatok őszintén beszélni egymással? Ha korabban megnyíltatok egymásnak akkor könnyebb lehet újra kezdeni.

2019. nov. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!