Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek nincs...

Van itt olyan akinek nincs gyereke se párja/férje és mégis teljes életet él? Mivel telnek a napjaid?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 21:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
75%
Mit értesz teljes élet alatt? Van, aki csak fél életet él?
2019. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem : az élet egy torta (szeletekre vágva persze) ebből minden szelet valami.

A kérdező gondolom ezekből vonta le a fenti dolgokat. Én ilyen szempontból egy csődtömeg vagyok kedves kérdező.

2019. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Definiálni kéne, hogy mi a teljes élet. Nyilván mindennek van több-kevesebb előnye, és hátránya is. Engem a feleségem anno letámasztott, mint a bicajt a bolt előtt.


Amire igényem van, meg tudom venni. De tudom, hogy nem lesz soha családom. Amíg más a szaros pelenkával babrál, én addig pattintok egy sört. Én nem fogok játszani az unokákkal, viszont a kutyát nem érdekli, ha eltűnök 3 napra. Minden bűntudat nélkül elmehetek qrvázni...


Most ez teljes élet, vagy csak 70%os, esetleg 23?


Egyébként hogy családom legyen, nekem azt a borderline p. disorder teljesen ellehetetleníti.

2019. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Komoly bajok vannak azzal az emberrel aki úgy fogja fel hogy nem élhet teljes életet ha épp nincs párkapcsolatban. Ezeket kapcsolatfüggőknek hívják, ők azok akik egyik kapcsolatból ugranak be a másikba, kis túlzással mindegy csak legyen valaki mert nem bírnak egyedül lenni.


Nyilván az ember társas lény és szinte mindenkinek igénye van egy bensőséges, intim kapcsolatra, de szerintem hiba rágörcsölni erre. Család, barátok, hobbi, munka, sport, utazás, művészetek, stb stb, annyi dolog van amit lehet élvezni az életben.

2019. ápr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
37 éves nő vagyok, elvált, gyerekem nem lehet. Anyagilag jól állok, saját és egy bérbeadott tehermentes ingatlanom van, jó munkám. Évente 3x utazok messzebbre, (Amerika, Maldiv szigetek, Mauritius, Hawaii...) barátnőmmel vagy haverokkal. Korombeli nők legtöbbje vagy elvált, vagy szenved egy kapcsolatban 2-3 gyerekkel. Mindenki döntse el mi számàra a teljes a teljes élet. Az enyém az. Ha jön egy kapcsolat hàt jön, ha nem, akkor is boldog vagyok. Ne másoktól várd a boldogságot, az ott van benned csak meg kell talàlnod.
2019. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
78%

se gyerekem, se családom és mégis teljes életet élek. 35/F


komolyra fordítva: a kérdést ennyi erővel feltehetted volna úgy is, hogy "Van itt olyan akinek VAN gyereke és/vagy párja/férje és mégis teljes életet él? Mivel telnek a napjaid?" elnézve a válaszokat (és ismerve magamat + a környezetemet): semmilyen összefüggés sincs a teljes élet és a gyerek/család megléte vagy hiánya között. ugyanúgy lehet élvezni/teljesként megélni ezt is, azt is.

2019. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Wolfram Alfa válasza:
Az UFO angol betűszó: Unidentified Flying Object, magyar jelentése: „azonosítatlan repülő tárgy”
2019. ápr. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Wolfram Alfa válasza:
Upsz, ezt félrenyomtam. Volt már veletek is olyan, hogy félrenyomtatok? Szerintetek a teljes életbe belefér, hogy az emberek néha félrenyomnak? Hogy úgy mondjam?
2019. ápr. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

# 5

Elvennélek. Hozzám jössz?

2019. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Én sok olyan embert ismerek aki így élte az életét. Szórakozott, váltogatta a partnereket úgy látszott jól tette, hogy nem vállalt gyereket, mert így mindent megtehet. De teltek az évek a barátok, barátnők elkoptak, meghaltak... És most nagyon magányos öreg emberek, én nem cserélném el az életemet velünk.
2019. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!