Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan neheztelek a barátomra?

Jogosan neheztelek a barátomra?

Figyelt kérdés

AZ UTOLSÓ BEKEZDÉS A LÉNYEG.


Van egy barátom, akivel gyermekkorunk óta nagyon jóba vagyok. Régen teljesen tökéletes volt minden. Játszogattunk, beszélgettünk, együtt rosszalkodtunk.


Mostanában viszont úgy érzem, hogy nem számíthatok rá. Mindig csak hisztizik, egy lépéssel sem tesz meg a kedvemért többet, de eközben ő a legjobb barátnak tart engem és önmagát is.


Amikor elmegyünk baráti társaságba, akkor ő mindig keres valami pasit, akivel lelépnek és beszélgetnek, aztán engem meg elküld, ha odamegyek (hozzáteszem, hogy buli előtt mindig megkérem, hogy "de most ne hagyj el").


A múltkor meg azt csinálta, hogy kimentünk együtt éjszakai fürdőzésre. Én át szerettem volna menni a mély vízbe, ő pedig a gyerekmedencében akart "pancsolgatni". Így hát ketté váltunk, de én leültem a meleg vizes medence szélére, amíg megittam egy kólát (ő lazán elsétált). Később jött volna vissza, hogy megnézzen, de nem talált ott. Erre rögtön szaladt a szüleimhez (és nagyon jól tudta, hogy az apukám nagyon durva ember), hogy nem vagyok ott ahol hagyott (nem nézett meg a mély víznél, ahol voltam.. oda már csak a szüleimmel jött el). Nem láttam rajta semmi ijedtséget egészen addig, amíg az apám meg nem fogta a nyakam és úgy lökött be a vízbe. Most úgy tesz, mintha ő jól végezte volna a dolgát és ő lenne a legjobb barátnő a földön, aki így félti a barátnőjét. Nem érti miért nem akarok vele beszélni.


Szerintetek mit kéne tennem? Bocsássak meg? (Nincs más "nagyon jó" barátom rajta kívül)


2010. júl. 16. 23:52
1 2
 11/14 anonim válasza:
bezsélj vele ...annyira nem lehet jó b.nő h ha oda megy apukádhoz pedig tudja mien durva sval...
2010. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

(Nem olvastam a többi választ lehet hogy már írták)

Próbálj meg másokkal összebartátkozni, minél többet legyél másokkal és ha róla nem akarsz lemondani akkor nem kell, de találkozz vele kevesebbet.

2010. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát én azt tudom mondani hogy nekem is volt egy ilyesmi barátnőm, csak ő még hazudozott is, mindig új embereket akart megismerni velem már nem is törődött ha csak nem kellett neki valami. És összevesztem vele, otthagytam megmondtam neki hogy látni sem akarok többé, és bár azóta sincsen új barátnőm nem is bánom mert inkább vagyok magányos mint hogy ilyen árulókkal vegyem körbe magamat.
2010. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát ha össze barátkozik valakivel és kerüli azt a barátnőjét,akkor az b.nkó

dolog.


Mert akkor látszik hogy addig volt jó neki az a barátnő amég nincs más..


Ezt ne tedd

2010. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!