Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rokon betegségét hogy kezeled,...

Rokon betegségét hogy kezeled, ha nem kedveled, és a kapcsolat is hűvös, viszont viszonylag közeli rokon?

Figyelt kérdés

Nem mi választottuk be egymást egymás életébe, de így alakult. Tini korában ismertem meg, 20 körömmel küzdött ellenem két évtizedig. Ebből az utolsó 10 év már csak hűvös formális kapcsolat volt, vagy még az sem. Lényeg, hogy 3 hete kiderült, hogy súlyos beteg (az a hárombetűs szó).

Most hogy kellene viselkednem? Ráírjak? Egy évben kétszer ha ír emailt, akkor is csak olyankor, ha szakmai tanács kell neki tőlem. Alapból ez nyilván nem úgy megy, hogy most hirtelen elönt az aggodalom. Bunkó sem szeretnék lenni. Mit tegyek?



2019. okt. 23. 16:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10-es, a 2.
2019. okt. 23. 18:45
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A másik meg, hogy akárki is vagy a történetben, biztosan nem véletlen, hogy nem lett a szíved csücske. Emberileg lehet sajnálni, gondolom, pl. egy kolleganődet is sajnálnád. De mondjuk ahogy írtad, nyíltan ellenséges volt, aztán meg totális közöny. Most miért kellene szentté avatni, csak mert kóstolgatja őt ez a szarságos betegség. Attól ő még ugyanaz az ember, aki volt, attól még ugyanúgy nem bír ő sem jobban téged, szóval...
2019. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy pont én lettem lepontozva, aki leginkább tudhatja milyen egy ilyen szitu... a rákos
2019. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!