Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolatunk soha nem volt...

A kapcsolatunk soha nem volt az igazi?

Figyelt kérdés

Nos, azzal kezdenem hogy a parommal a kapcsolatunk sajnos sosem volt az igazi. Meg csak egy eve vagyunk egyutt , viszont annyi minden tortent mint masnal 30 ev alatt. Megprobalom szeretni, es osszetartani a csaladot.


27 eves vagyok , o 37. Neki mar van 2 gyermeke akik nem velunk elnek. Elfogadom a gyerekeket , de neha ram tör a feltekenyseg hogy ok fontosabbak mint en. A volt felesegevel 20 evig voltak egyutt. Hazassag , haz epites stb... Ugy erzem, engem nem szeret annyira hogy valaha is elvenne , es o ezt mar meg is mondta. Most jon a legdurvabb. : A nogyogyaszom auf allitotta , hogy meddo vagyok ,tehat nem vedekeztem. Sose estem eddig teherbe. Most 28 hetes kismama vagyok. :-)

Az egyik szemem sir, mert maskepp kepzeltem el , egy ferfival, aki igazan szeret - a masik szemem viszont nevet, mert egy almom valt valora.


Ugy erzem , nem vagyok fontos. A parom sem engem sem a babat nem szeret. Amikor megkerdeztem hogy az o meglevo ket gyereke fontosabb -e mint a Mi szuletendo gyerekunk, igennel valaszolt. Indoka : a kapcsolatunk nem tul rozsas , sosem volt az csak mindketten remenykedtunk hogy jobb lesz , valamint hogy ki tudja milyen lesz a gyerekunk. Magyarul ami Nincs azt meg nem lehet szeretni.


Nem akarom elhagyni. Konzervativ vagyok , es azt szeretnem ha egy csalad lennenk. Ha a babanak apukaja lenne... De meg olyan fiatal vagyok , es boldogtalan.


Ti mit tennetek a helyemben ?


2019. okt. 29. 20:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki valaszolt !! Sajnos , ugy latszik igazatok van. O nem az a fajta , aki lepni fog ugyhogy legalabb van egy kis idom hogy anyagilag osszeszedjem magad. Tegnap ejjel amikor haza ert, nagyon reszeg volt. Melegitettem neki kajat , mosolyogtam , nem akartam vitatkozni. O meg csak kiabalt velem. Megprobalok ma delelott is beszelni vele , Mert amufy nagyon intelligens ha epp nincs bebaszva , es hatha talalunk valami megoldast. Szeretnem ha szeretne, es jo lenne hozzam es a picihez , de szep lassan belatom hogy ez csak egy illuzio. Az ember sokszor fel a valtozastol es a maganytol de Eros leszek es megoldom egyedul. Sokan bantanak hogy miert nem megyek mar Most ?! Nos , ez nem olyan egyszeru. 12 het es megszuletik a baba , keves felretett penzem van ,a szuleim sem tudnak befogadni , tehat inkabb megnyugszok , kerulom a veszekedest es kivarom a megfelelo idopontot.


Nagyon faj, mert ugy erzem mindent megtettem es megsem vagyok eleg jo ,nem kepes engem szeretni. Egy utolso nagyobb " konferenciat " azert mara osszehozok. :-)

A kommunikacioval sose volt gondunk. Elmondom hogy szeretem , hogy imadom a kisbabat es szeretnem ha egy csalad maradhatnank , ehez viszont par dolgon valtoztatni kell.... Meglatom sikerrel jarok -e ....


Nektek is minden jot , es megegyszer Köszönöm !!!

2019. okt. 30. 08:45
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

“Nagyon faj, mert ugy erzem mindent megtettem”

Ne haragudj az őszinteségért, de te magadért tettél meg mindent. Nem őérte, és nem kettőtökért. Te magadért játszottad a kiosztott szerepet, ahelyett, hogy okos nő módjára tudomásul vetted volna, hogy nem megy.


“es megsem vagyok eleg jo ,nem kepes engem szeretni.”

A fent említett dolog miatt. Csúszás-mászás, megalázkodás, de még terhesség sem ébresztett szerelmet soha. Az ilyesmi vagy önmagadért megtörténik, vagy hiába hoznál csillagokat az égről, akkor sem.


“Egy utolso nagyobb " konferenciat " azert mara osszehozok. :-)”

Megteheted, de csak rosszabb lesz. Megkéred, hogy szeressem beléd? Felsorolod, hogy te mi mindent megtettél? Ugyan minek, milyen hatást remélsz? Újra elnézést a nyíltságomért, de néha gondolkozz, mielőtt cselekszel, legyél tisztában a lehetséges következményekkel, és ne csak a legjobbat reméld, mert az nem optimizmus, hanem butaság. Bármit teszel, vedd számításba a legrosszabb lehetőséget is. Most írtad, hogy nincs hova menned, akkor ne nagyon cseszegesd addig, mert ha kitesz, akkor mi lesz veled? Inkább a jövődet tervezd meg, és próbálj mielőbb megoldást találni, nem maradhatsz örökké kolonc más nyakán.

2019. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12-Es , röviden tömören : Qrvara igazad van !!!!
2019. okt. 30. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!