Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a dolga egy nagybácsinak?

Mi a dolga egy nagybácsinak?

Figyelt kérdés
Segítség, Nagybácsi leszek! Mi a dolga egy nagybácsinak? Öcsém barátnője 8 hetes terhes. Öcsém ma mondta el, nagyon örültem neki, bár azt mondta, hogy csak a legközelebbi rokonoknak mondta el. Anyámnak, és a hugomnak, meg nekem. Egyből beugrott, hogy Nagybácsi leszek, de fogalmam sincs, hogy mi lesz igazán a feladatom, mert apámnak nincs testvére, így nekem nincs nagybátyám.. Kérlek ssgítsetek!
2019. okt. 29. 21:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én tesóm néha elviszi a gyerekeimet moziba, állatkertbe, a párom tesójánál meg ott alszanak és elvannak az unokatesókkal.

Dolgod nincs, ha szeretsz a gyerekkel lenni, akkor legyél.

2019. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Majd maguktól kialakulnak a dolgok!

Előírt feladata nincs a nagybácsinak, így tedd majd azt, amit a szíved diktál.

Tárgyi ajándékokkal ne ess túlzásba, mert a bevezetéstől sok függ és te leszel az ügyeletes "Róbert bácsi" illetve később a fejős tehén.

2019. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!