Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesek voltatok, amikor...

Hány évesek voltatok, amikor elveszítettétek a szüleiteket?

Figyelt kérdés

2019. okt. 30. 00:18
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy valami korlátolt lény lepontozott pár választ. Remélem azért, hogy nem az az átlag, hogy az ember 20 éves kora előtt már elveszít szülőt, még ha itt most ilyen válaszok is dominálnak. Jó lenne, ha írnának olyanok is, akiknél nem ennyire korán történt. Köszönöm a válaszaitokat.
2019. nov. 3. 02:38
 22/29 anonim ***** válasza:
86%
9 éves voltam, amikor balesetben elhunyt az édesapám, de anyukám 2 év múlva újraházasodott. Kaptam egy nagyon szerető, gondoskodó nevelőapát, aki később igazi nagypapája lett a gyerekeimnek, született egy féltestvérem is, akivel teljes értékű a testvéri kapcsolatom és szerencsére a szülők még most is élnek, közel a 80-hoz.
2019. nov. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 kikkina88 ***** válasza:
96%
28 voltam mikor anyukam 8 ev betegeskedes utan meghalt. Pokoli volt, meg most is az... 2.5 eve tortent
2019. nov. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
85%
52 voltam, amikor apukám meghalt 82 évesen és 58, amikor anyukàm 86 évesen. Nagyon hiányoznak, még úgy is, hogy szerencsére szerető család vesz körül.
2019. nov. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

15 éves voltam, mikor Édesanyám meghalt.

Reggel ült az ágyán, kávézott.. Azt mondta, hogy kicsit rosszul van, kómás volt, furán hallott. Felhívtam a mentőket, ahol a diszpécser azt mondta, hogy reggeli rosszullét lehet, telefonáljak, ha később is rosszul lesz. Lefektettem aludni, biztos rosszul van, igaza van a nőnek. Betakartam. Elalvásnál, vagy csak úgy, mindig mondogattuk egymásnak, hogy "szeretlek", "imádlak". Lefektettem, azt mondtam neki, hogy "Jóéjt, szeretlek Anya", annyira magánál volt, hogy azt mondja "Én is szeretlek Kincsem".. Nagyon korán volt, én idióta meg bealudtam a szobában (ahol Ő aludt), mire felkeltem 1-1,5 óra múlva már nem lélegzett. Iszonyatosan hiányzik, lassan 5 éve. Bármit megadnék, hogy még egyszer átölelhessem és elmondjam neki, mennyire is szeretem.

2019. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

13 mikor édesanyámat, 30 mikor édesapámat elveszítettem. Mindketten rákban hunytak el.


A szülésem azon a napon (nyilván 12 évvel később) indult be, szinte órára pontosan, mikor anyum meghalt.

2020. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

33 éves voltam amikor édesapám meghalt. Ő ma is nagyon hiányzik. Ő nevelt fel.

39 éves voltam amikor anyám meghalt, bár már akkor 20 éve nem láttam, nem tartottuk a kapcsolatot. ( alkoholista volt) 40 éves voltam amikor az öcsém 38 és a bátyám 42 meghaltak. Senkim nem maradt csak a férjem, és a fiam. Öcsémnek, bátyámnak nem voltak gyerekeik. Nagyszüleim már a születésemkor meghaltak így nem volt lehetőségem megismerni őket. Apám és anyám is egyke gyerek volt, így nincsenek unokatestvérek sem.

2020. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
27# testvereiddel mi történt ha szabad kerdeznem?
2020. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Apámat 15 éve, édesanyámat pedig 4 hónapja.

21/F

2020. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!