Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek ez túlzás vagy sem?

Ha a szülők elmennek a gyerekükhöz, mert beteg, egy másik városból is, mikor nem egy nagyon súlyos betegségről van szó, az túlzas vagy nem?

Mondjuk ha egy 30+os pasiról/nőről van szó.

Náthával, köhögéssel ez nem túlzás?

Elvileg elmehet magának is a boltba, elmosogatni tud magának, pihenni is tud.

Vagy az akkor is más ha a szülei mennek az emberhez?

nov. 1. 10:14  Privát üzenet  

A válaszok

Ha a gyerekem náthás, ezért nyilván nem utaznék 300 km-t oda és ugyanannyit vissza.

Ha komoly betegsége van és egyedül él, akkor mindegy milyen a távolság, mellette lennék és segíteném, akárhány éves.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 1. 10:21 Privát üzenet
Nem túlzás. Én 40 vagyok és tegnap voltak nálunk a szüleim 100 km-ről, pedig nem is vagyok beteg.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont nov. 1. 10:30 Privát üzenet
Savlekotő nevű felhasználó válasza:

Ha zavar h mennek,nyisd ki a szád,hisz felnőtt vagy..

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont nov. 1. 12:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek túlzás keresztelőre keresztszülőnek babakötvény, hogy a ruháját veszem és egy 10-es perselybe?
Csak nekem túlzás hogy anya a nagypapám születésnapjára egy 12 ezer forintos tollat vett?
Csak szerintem túlzás a 6 éves (elsős) unokatestvéremnek okostelefon és tablet? Még olvasni sem tud
Csak szerintem mos sokat a feleségem?
Ha besikerül egy negyedik gyerek akkor mindenképpen szülök egy ötödiket is. Túlzás?
Voltatok a párotokkal más hasonló helyzetben? Hagyjam el emiatt vagy túlzás?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!