Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem fura egy kicsit?

Ez nem fura egy kicsit?

Figyelt kérdés
Egyik nap elmentünk anyum testvéréhez(Neki van családja)és jóba vagyunk,náluk mindig vannak.Úgy volt h vizes lettem nem kicsit és hát vizes cuccokban voltam,erre anyum elkezdi h miért nem rakom ki száradni a ruháimat erre én meg mondom viccelődve h persze majd itt meztelenül fogok mászkálni és erre azt mondja h úgyis van rajtam melltartó és bugyi és erre meg kicsit felháborodtak mert nem fogok ott melltartóba meg bugyiban mászkálni,otthon is max éjszaka amikor nincs kint senki akkor kimegyek póló bugyiba a szobából de nem szoktam meztelenkedni.Ez nem fura egy kicsit?Nekem teljesen természetes dolog h nem mászkálok melltartó bugyiba mások előtt.
2010. júl. 18. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én sem szoktam ebben nincs semmi fura.De ez esetben biztosan kértem volna egy törölközöt vagy köntöst addig amig megszárad a ruhám.
2010. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Strandon bikiniben mászkálni mennyivel másabb?
2010. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát én sem mászkálnák, főleg a korom miatt. Ha van melltartód, akkor biztos nem 7 éves lehetsz. Biztos furcsa lenne, de ilyenek a szülők.
2010. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérned kellett volna addig egy cserepólót meg egy rövidnacit! Ez senkinek nem jutott eszébe?
2010. júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi melltartó volt rajtam csak feketében és szerintem van egy kis különbség ez és a fürdőruha között.

2010. júl. 18. 12:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Am köszi a válaszokat.
2010. júl. 18. 12:27
 7/9 anonim ***** válasza:

A bikini teljesen más mint egy olyan melltartó amiben otthon vagy és amit takar a póló.

Olyan mint egy Ferrari és egy Trabant, mind kettő jármű,de nem mindegy hogy melyik van neked.

Szóval szerintem érthető, hogy azt mondtad,hogy nem mászkálsz melltartóban meg bugyiban....

Ők járkálnának úgy mások előtt?!

2010. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én is erről beszélek:D

Anyum az néha szokott itthon melltartóba lenni de így ha jön hozzánk valaki akkor nem.

2010. júl. 18. 12:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Én sem igazán akarom a fehérneműimet bemutatni másoknakxD
2010. júl. 18. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!