Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem fura egy kicsit?

Ez nem fura egy kicsit?

Figyelt kérdés
pár hónapja vagyunk együtt a párommal. mindkettőnknek a másik előtt egy több éves kapcsolata volt. nemrégiben megtudtam, hogy párom testvérének élettársa még mindig tartja a barátom exével a kapcsolatot... telefon, közös bulik stb..ez nekem elég rosszul esik, mivel már megismerkedtem a testvérével és az élettársával is, de az ex nem hiszem, hogy tudna rólam! ugye szerintetek is furcsa ez nem?
2011. jan. 22. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tartom ezt annyira furcsának!Azért mert valaki szakít valakivel,ezért legyen rosszban mindenki- mindenkivel?!
2011. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi furcsa nincs benne. Ők kedvelik egymást, és ennek semmi köze ahhoz, hogy a pároddal szakítottak. Ez rájuk tartozik. A kérdésedből nekem az jön le, mintha haragudni kellene a párod exére, és aki nem haragszik veled együtt, az kilóg a sorból. Nem is igazán értem, miért csinálsz ebből problémát magadnak. Sem a párodra, sem rád nem tartozik, hogy a tesója élettársa kivel barátkozik. Ez az ő magánügyük, főleg ha nem az a cél, hogy visszaszerezze az ex a párodat.
2011. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha kiszerettek egymásból és kultúráltan, kölcsönös megegyezéssel szakítottak, akkor ebben semmi fura nincs. mondjuk, ha csúnya szakítás volt sárdobálással, akkor nem örülnék, ha a testvéremmel parolázna az ex.
2011. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne kötelező bemutatni téged az exnek? Ha a párodhoz már semmi köze, hozzád miért lenne?
2011. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

leendő anyósom meg párom exbarátnőjének az anyjával jár traccspartira...

de szeret engem mint leendő menyét,és szemmel láthatóan örül,hogy nem az exbarátnő lett a nagy ő...



én meg egyik exem mamájával tartom a kapcsolatot...szépen váltunk el,a mama azóta is sajnálja,de még mindig olyan mint a barátnő velem...

2011. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!