Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem fura egy kicsit?

Ez nem fura egy kicsit?

Figyelt kérdés
A páromtól egy "állásinterjún" megkérdezték, hogy van-e barátnője, mert a cég megbízója (nő) nagyon szeretné már megdugatni magát (bocsánat, szó szerinti idézet). A párommal csak mosolyogtunk a dolgon, mert ugye minden két emberen múlik. De mi van, ha a nő tényleg elkezdi zaklatni? és később esetleg emiatt kirúgja?? Ez az egész olyan durva, hihetetlen, hogy léteznek ilyen emberek:( a páromnak nem kellene elvállalnia a munkát? de mi van, ha csak a nő rossz hírét keltik? elvileg 1 hónapon belül kezdene a párom.
2009. aug. 24. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekes a dolog meg kell hagyni!

Amúgy meg amiatt nem rúghatja ki a párodat, hogy visszautasítja. Sőt, ha lenne bizonyíték még a párod rúgathatná ki őt.

Na, de ha nem akartok semmilyen vitát senkivel és van más lehetőség, akkor ne fogadja el ezt.

2009. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

persze elviekben emiatt nem rúghatja ki..de úgyis találna rá okot..


sajnos muszáj lesz elvállalnia a mostani helyzetben...de majd meglátjuk...

2009. aug. 24. 17:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen van?

OMG

Én a helyedben nem engedném oda a pasimat.

Még poénnak is rossz.

2009. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hamarabb gondolnám azt, hogy a nő rossz hírét akarják kelteni. Mégis miféle hr-es az, aki a saját főnökéről így beszél? Szerintem próbálja ki a párod, aztán kiderül. Legrosszabb esetben felmond.
2009. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem multiról van szó, főleg nem Hr-esről.. Adott egy cég és annak a megbízója ez a nő..


DE igen, sajna ilyen létezik..én sem hittem volna:S

2009. aug. 24. 17:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ismerősöm,aki már egy ideje,egy cégnél dolgozott,ahol megbízható munkaerő volt!Majd egyszer csak a főnökasszonya bekattant,és elkezdte "zaklatni"felajánlkozott stb.Nos az ismerősöm,visszautasította a közeledést,ennek az lett az eredménye,hogy hiába volt jó munkaerő,és hozott profitot a cégnek,kirúgták,egyéb indokkal.
2009. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
67%
én lennék a legboldogabb ha a fönököm meg akarna eröszakolni :D biztos nem vagyok ezzel egyedül
2009. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindig legyen nála a telefonja amiben van diktafon. aztán amikor a nő akar valamit bekapcsolja. elmondja a magáét akkor meg ki. ezeket a felvételek tartsátok meg. ha emiatt rugja ki akkor tessék nálatok a bizonyíték hogy miért is.
2009. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez még egyáltalán nem biztos. Ha később mégis elkezdené zaklatni, még mindig felmondhat.
2009. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

de kicsit................

hátt nem tudom.ha nehéz helyzetben vagytko akkro válallja el lehet h a nő talált már mást

2009. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!