Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ha nálatok lakna a 23...

Szülők! Ha nálatok lakna a 23 éves fiatok a barátnőjével ti mennyi pénz kérnétek tőlük?

Figyelt kérdés

Ne akadjunk fenn rajta, hogy ki hol lakik és miért csak a kérdésre válaszoljunk.

Szóval mindketten dolgoznak már, amit maguknak fizetnek, az értelemszerűen a ruha, telefon, tisztálkodó szerek (tusfürdő, spray, dezodor, fogkrém stb).


Átlagos fizetésből élő emberekről van szó.


Mint szülők mennyi pénz kérnétek?


2019. nov. 11. 13:41
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
77%
Nem kérnék tőlük pénzt, de azt igen, hogy max 1 éven belül üljünk le, beszéljük meg a távlati célokat, számoljuk ki, hogy ki mennyit tud félretenni és azt az összeget kötelezően félre is kellene tenniük a saját életkezdésükre.
2019. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
57%
A 23 éves fiu eddig is etetve volt a szülei által, eddig is volt szállása a szülõi házban.Mivel a fiu még 23 éves nem biztos,hogy házasság is lesz ebbõl a kapcsolatból.Nagyon nehéz helyes választ adni, hogy mennyit is kellene kérni tõlük.
2019. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk fejenként 18e forintot kérnék. Miért? Csak, most így gondolom...
2019. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
80%

Mi semmit nem kérünk, lakásra gyűjtenek.

Ha vásárolni mennek, akkor nem csak maguknak vásárolnak, ha belefutnak akcióba, hoznak húst, tisztítószert, akármit.

2019. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
91%
#30: nézd meg az anyós kategória kérdéseit. 80% úgy kezdődik, hogy ott lakik a lány /nő anyóséknál. De teli szájjal szidja, higy az anyós milyen szemét, mert a saját lakásában meg meri kérdezni, hogy hova megy,
2019. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
53%
Kedves Kérdező! Gondolom, te vagy a gyerek. Szerintem az reális, hogy a rezsibe bele fizetitek a ti részeteket, lakbért én biztos nem kérnék a saját gyerekemtol. A saját kiadásaitokat, pl kaját is nektek kell fizetni.egyebkent 23 évesen már leszakadni kene a szülőktől, nem ezen pattogni h mennyivel támogassanak titeket. 18 éves korom óta nem élek otthon, dolgozom és külön albérletben laktam, igaz, eleinte lakótársakkal. Kesobb a főiskolát is így végeztem el, munka mellett. Mindent lehet, csak akarni kell. Ha komoly a baratnod, miért nem költöztök külön albérletbe??
2019. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
66%
100 ezret kb.
2019. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
19%

Semennyit. Magától adná. A nevelés része, hogy a rendszerek e részére is kitanítod, így magától értetődő lesz, hogy mindenki segít mindenkit. A gyerek párja pedig e rendszernek lesz a része, amik így ( a rendszer addigi formája és az új komplexum) alkalmazkodnak egymáshoz.


Ha mindenki átlagos bérű, akkor... hát igen, ez csak egyetlen aprócska tényező, amihez még sok kéne, hogy válaszolni tudjon egy morálisan és értelmileg fitt ember.


Látatlanba, általánosítva az összes tényezőt, amit nem írtál le, semennyit. Mivel az én gyerekemről van szó, még ha eltekintünk attól, hogy közös kasszán vagyunk, mint spirituálisan fejlett emberek, akkor is egy nagyon érett, nagyon felelősségteljes emberről van szó, aki ha nem is beszélne meg velem mindent( megbeszél), is megfelelő döntéseket tud hozni, és mint ilyen nála érdemes lenni a pénznek, mert ő az alsóbb generáció.


Remélem aki elolvassa ezt, tanul egy kicsit.

2019. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
0%

Hát elolvastam néhány morális, bizalmi analfabéta debil válaszát, és két nagyjából jó úton gondolkodóét is.


Látszik. Az értelmesebbje azon gondolkodik, hogyan működhetne mindenki együtt, a pénz irreleváns, míg a debilebje akarja megválaszolni a kérdést.

2019. nov. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy a kérdező a fiú, aki halalosan fel van háborodva, hogy a szülei nem tartják el őt, és a barátnőjét el. Ingyen kaja meg rezsi az jó lenne, tulajdonképpen én is szeretnék, de nincs.
2019. nov. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!