Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmasat csalódtam, hogyan...

Hatalmasat csalódtam, hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, és ma bebizonyosodott, hogy meg akart csalni. Nem tette meg (azzal a csajjal biztos nem, de mással ki tudja..) csak azért nem, mert a csaj tudta, hogy mi járunk, és így nem akart belemenni, de a barátom bepróbálkozott nála. Ez 100%.


El nem tudom mondani mit érzek, csalódtam, nagyon hülyének érzem magam. Még nem dobtam ki, ő nem tudja,hogy tudom, de ezt nem lehet kimagyarázni szerintem. Annyira rossz.:((

Ráadásul nagyon komolyan gondoltam vele, 25/N


2011. júl. 2. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miért vagy biztos ebben?

Előbb jobb ezt tisztázni, mert hirtelen felindulásból sokszor félreértelmezi az ember a dolgokat.

2011. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ha van rá bizonyítékod, vond kérdőre. AS reakciója, ami várhatóan szánalmas lesz elég nagy lökést fog adni ahhoz, hogy kipenderítsd.

Ha viszont nincs bizonyítékod, vagy csak az a barátnő akar bekavarni, akkor te fogsz rosszul kijönni belőle.

2011. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 sumergo ***** válasza:
Lapát! Azonnal! Ezt nem lehet megmagyarázni.
2011. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Van bizonyíték, és nem akar bekavarni senki, ez tény.:(

El akarta kérni a számát, és találkozni akart vele.

2011. júl. 2. 17:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi a tény,akkor nem biztos, hogy megcsalásról van szó. Vagy van egyéb is?
2011. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen. De ki tudja miért? Annyi olyan helyzet van, mikor azt hiszed, hogy ezt nem lehet kimagyarázni, de kiderül, hogy teljesen másról van szó. Elmeséled, mitől vagy olyan biztos ebben?
2011. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%

"El akarta kérni a számát, és találkozni akart vele."


Ha NEKED ez annyit jelent, hogy meg akart csalni, akkor ott VELED nagyon nagy gond van, betegesen féltékeny vagy. A csaj meg valószinüleg szét akar benneteket ugrasztani. (Ugyanis csak ez a magyarázat van, hogy miért mondta el neked, hogy a párod ilyet akar.)


Ha én mindenkivel megcsaltam volna a páromat, akitöl elkértem a telefonszámát, akkor elég hosszú lenne a lista, a valóagban meg még egyetlen esetben sem fordult elö, hogy ne lettem volna 100%-ig hüséges.

2011. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Aki egyszer elárul Téged, annak az emléke örökké elkísér. Valahányszor ránézel, mindig visszaránt majd a múltba. Ha biztos vagy abban, hogy meg akart csalni, akkor ne kutass a megbocsájtást, mert hibát követsz el, saját magad ellen. A megbocsájtás egyenlö a feledéssel. Ne tépelödj sokat, hogy elnézd a bünét, hogy megbocsáss, mert ezt a tört már beléddöfték, ott van a hátadban, és csak mélyebbre fúródik, valahányszor mentséget keresel a tettére. Hidd el, én elnéztem neki egy ilyent, a következö alkalommal megcsalt. Miért? mert gondolta, hogy ha elsöre megbocsajtottam, es ki tudta magyarázni, akkor szeretem annyira, hogy másodszorra is kimagyarázza... de elcseszte, mert másodszorra kidobtam, bár majdnem belepusztultam. ne tedd ki magad kétszer ekkora fájdalomnak, egy alkalom is böven elég! és találsz olyant, aki megbecsül és nem csal meg, nem is akar másra gondolni, mert Te leszel a mindene.

26/L

2011. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ő nem gondolja komolyan vagy könnyelmű volt.Mondd el neki hátha észhez tér ha rájön hogy elveszíthet.
2011. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem vagyok betegesen féltékeny, soha nem gyanakodtam, vádoltam, de nem rég jött egy rossz érzés, amin nem tudtam túllépni. Inkább nem írom le hogyan jöttem rá, mert nyomoztam utána, ami nem szép dolog, de egyszerűen nem tudtam szabadulni attól az érzéstől. Most se jó, de legalább nem a bizonytalanság van bennem.


Nem tudom, hogy ez észhez térítené-e, fogalmam sincs, össze vagyok zavarodva, és csak sírok. Ezért is érint ennyire rosszul, mert vakon hittem, és most pofára estem. És teljesen hülyének érzem magam miatta.

2011. júl. 2. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!