Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit csalódtam, pedig nem...

Kicsit csalódtam, pedig nem kellett, volna, az eszemmel tudom, hogy igaza van, mégis ütköztek a nézeteink, hogyan lássam másképp ezt az egészet?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt. Legelőször 18 évesek voltunk mikor benne felvetődött a dolog, hogy el szeretne jegyezni. 18 évesen azt mondtam, hogy talán még nem kellene. Akkor átbeszéltük a dolgokat, végül belátta, hogy tényleg hamar lett volna. nem mert nem szeretjük egymást, hanem pl. korunktól fogva. Meg akkor kerültünk távkapcsolatba is egyetem miatt. Hamarosan befejezem az egyetemet és oda költözöm hozzá. Neki még van jó pár éve hátra...beszéltünk az eljegyzésről ismét, nem volt valami lelkes, olyan dolgokat mondott, hogy míg egyetemista nincs értelme, meg, hogy úgysem házasodnánk össze még csak miután befejezte az egyetemet stb. Én kb olyan dolgokat mondtam, hogy olyan "lehangoló " várni 8-10 évet egy eljegyzéssel, úgy elmegy az egésznek a varázsa. (oké ne két év után, de ne is 10). Meg nekem sokat jelent, az, hogy én nem szeretnék "csak" a barátnője lenni, már annyi év után...

Aztán a végén már ott tartottunk, hogy azért mert én mondom nem kell, hogy elvegyen, de tényleg...én nem akarom ezt erőltetni ha ő nem akarja, mi mindent megszoktunk beszélni, még az ilyen dolgainkat is...Kis nézeteltérésünk lett emiatt a téma miatt, majd mosolyogva hozzá tette, hogy már megvan az időpont és a helyszín és akárhogy "hisztizek" nem lesz se előbb, se hátrább, majd megölelt.

Tartozom bocsánatkéréssel? :(

21-L


2011. máj. 16. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak "tesztel", hogy te most mit gondolsz a házasságról.

Lehet, hogy már tudja, hogy hol és mikor, tán már a gyűrű is megvan... :)

De az is lehet, hogy neki esett akkor nagyon rosszul, hogy te visszautasítottad a majdnem-lánykérést, és most ezzel áll bosszút.

Mivel te jobban ismered, majd eldöntöd, hogy melyikről van szó. :p

2011. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem bosszús az biztos, ilyenekkel meg amúgy sem bosszúskodna:)

Az időpontot és a helyet pedig biztos nem tudom (és nem is feltétlenül akarom) mert tudja, hogy meglepetést szeretnék...legalábbis régen mind ezt mondogattam:)

2011. máj. 16. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én férjem is hasonlókat mondott, amikor egyszer szóba került. Pedig akkor már megvolt a gyűrű, és tudta, hogy a szülinapomon fogja megkérni a kezem. :)


Mond meg neki, hogy szereted, és gyűrű ide vagy oda, vele akarsz lenni.Ennek fontosabb nincs is egy férfinak!

És ne erőltesd! Várj türelemmel! :)

2011. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi: ennél fontosabb :)
2011. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. máj. 16. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!