Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szeretem a férjem...

Mit tegyek? Szeretem a férjem de sokat csalodtam benne. Hazudozas. Stb. nem áll meg a saját lábán ha én valamit nem csinalok meg akkor ö fél évig sem.

Figyelt kérdés
utálok vele lenni. sz.xet is utálom , de összebujva aludni pusziszkodni szeretek vele.meg ha simogat. és nemkell más férfi sem talán egyedül szeretnek élni, de azert vele aludva el. ez igy nagyon gaz? ja es gyereket akar de én csak tehernek gondolom a gyereket föként az anyagiak miatt
2011. jún. 10. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé össze-vissza írsz, nem teljesen értem, de hagyd ott. Utálsz vele lenni, utálod a szexet, de az jó, hogy vele aludhatsz el, tehát Te csak azért vagy vele, mert félsz az egyedülléttől. Hagyd ott, had legyen boldog mással.
2011. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát,ez elég rosszul hangzik...utálsz vele lenni,utálod a szexet...hmm:S

Aludni jó csak vele....akkor vegyél egy plüss macit,és aludj avval!!!

2011. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, hogy szereted a férjedet, de egy csomó mindent meg utálsz benne.

Ez így nem jó, neked is ellentmondásos.

Először döntsd el, hogy szereted-e igazán, vagy csak megszoktad már, és utána tudsz dönteni másban is.

2011. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Totálisan alkalmatlan vagy az anyaságra,házas életre!Teher egy gyerek???Ismétlem egy!Szállj ki belőle.
2011. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem te a magánytól félsz. Eleve a kapcsolat alapja az őszinteség. Ha hazudós az már nagy baj. Ha utálsz vele lenni, akkor minek? Megszokásból?
2011. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Fogalmad sincs mit akarsz, mit érzel.

HA szereted nem utálhatsz vele lenni

2011. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"utálok vele lenni. sz.xet is utálom "

"gyereket akar de én csak tehernek gondolom a gyereket "

"egyedül szeretnek élni"


Hát ezek után nincs nagyon értelme bármit is írni ...

2011. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott így nincs értelme a kapcsolatnak és gyereket vállalni is értelmetlen esetetekben.
2011. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de szeretem de ö nem hajlando változtatni es a sexet is ezert utalom mert félek hogy terhes leszek és rám marad a gyerek.max 10 éve van hátra én nem tudok egy gyereket felnevelni.munkám sincs
2011. jún. 10. 10:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy max. 10 éve van? beteg? És neked miért nincs munkád? Nem is tervezed, hogy lesz?
2011. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!