Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van olyan sok egykéző...

Miért van olyan sok egykéző család?

Figyelt kérdés
Facebookon nézem az ismerőseimet és a családok 80%-ánál csak egy gyereket látok. Miért lehet ez?

2019. nov. 18. 05:51
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
51%

Egyre inkább azon az állásponton vagyok, hogy elég is lenne páronként egy gyerek.


[link]

2019. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
42%

ma 11:32


Ezt a mérőt linkeld be magyar, európai, ázsiai, afrikai, észak-amerikai változatban is aztán nézzük, melyik mennyire pörög.

A hangulatkeltés mindig csak eddig tart.

2019. nov. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
33%

Ilyen is van. Bőven sokan vagyunk már így is.

[link]

2019. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
41%
Nyugi azt nem fogná fel,hogy attól még hogy a bantuk szülnek 15-öt,attól még a magyar fogy.
2019. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
87%
Ezer millió oka lehet. Nekem azért nincs testvérem mert én is nehezen jöttem össze, a következő terhesség meg vetéléssel végződött, utána pedig el is váltak. Annyi, de annyi életút van, és semmi közöd ahhoz, hogy kinek hány gyereke van.
2019. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 Metionin ***** válasza:
85%

- Nem akarnak többet

- Nem tudnak eltartani többet

- Az az egy is becsúszott

- Nem lehet több

stb.


Amúgy meg inkább a minőség mint a mennyiség, és ezt a gyerekvállalásban halmozottan figyelembe kellene venni. Csak akkor vállalni többet, ha mindegyiknek a megfelelő ellátása (egészség, ruha, taníttatás, lakhatás stb.) biztosítva van.

2019. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
80%

Neked ennyi időd van, hogy Facebookon pontosan meg tudod állapítani az ismerőseid családfáját?


Az okokat már leírták. Nem lehet, nem akarnak, nincs meg az anyagi háttér, elváltak, MÉG nincs stb.

Egyébként tényleg érdekelne, hogy ezt honnan szeded. Én például másfél éve ballagtam gimnáziumból, 37 fős osztályba jártam, ketten voltunk egykék. A többi osztályban szintén hasonló arányok voltak.

2019. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de ez a túlnépesedett világ egy kicsit ócska, butácska kifogás. Olyan országokban szaporodnak az emberek ész nélkül, ahol az életkörülmények sokszor a létminimum alatt vannak (Nigéria egyes részei, Csád, Niger, Szudán, stb.).
2019. nov. 18. 13:14
 29/50 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy Csádban 6 gyerek van egy családban, de annak a 6 gyereknek összesen kb 1/10-e az ökológiai lábnyoma, mint egyetlen magyar gyereknek. Úgyhogy ha már túlnépesedésről beszélünk, Nigert meg Csádot hozni ellenpéldának erős ferdítés.
2019. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
79%
A Földet nem érdeklik az országok meg a bőrszínek.
2019. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!