Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a bátyám? Megeri...

Normális a bátyám? Megeri ennyit dolgozni a családert?

Figyelt kérdés

Minden nap 14 órát dolgozik. Szombat vasárnap is megy, akkor csak 8 órát.

Azt mondja mindent meg akar adni a feleségenek és a gyerekeinek.

De bele döglik. Hulla fáradt. Az asszony meg otthon a 2 éves gyerekkel.


2019. nov. 30. 13:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
32%
Párom 12 orazik, heti hét nap, de van amikor több. Mi még kulon élünk, ő döntött emellett a munka mellett, nem azert hogy engem tartson. Persze ő is fáradt szokott lenni, de egyébként neki ez a megszokott, mióta kijarta a sulit így csinálja. Persze ha lesz csalad en sem szeretnem hogy ez így maradjon.
2019. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
78%
"Tényleg a munka helyen van, szerintem nincs másik nő a képben" Sok pasi kifogásnak használja a munkát hogy ne kelljen otthon lenni, ne kelljen dolgozni. Ő nem akar otthon leni valamiért, de ez az ő meg a párja dolga.
2019. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
30%

Fura hogy a 'minden'be nem tartozik bele ő maga. Gratulálok neki, egyedülhagyni 15 órára a családját. A két éves gyermekét, és a .., nem tudom minek hívjam.. szóval a nőt a gyerekkel. Biztos nem lesz belőle idegbeteg később. Neeem. Egészséges ember lesz. Véletlen sincs már is tele iszonyat nagy sebekkel a gyerek, ahogy annő is biztosan egy idegrendszeri acéldamil, végtelen kreativitással. A gyerek is biztos valami jézus szerű felemelkedett, neki nem kell, csak egy szülő, akit ismer.


Gratulálok.

Valaki mesélje el valami fórumon a történetét, 'hogyan tedd tönkre a gyermeked teljes életét, és hogyan a párod fél életét' címmel.


Gratulálok.

2019. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 trollll ***** válasza:
15%
Nálunk s hasonló volt a helyzet. Apám napi 15-16 órákat dolgozott,de van, hogy most is. Belegondolva lehet, hogy okozott némi kárt az apafigura részleges hiánya, de nem jelentős ha mindenki helyén tudja kezelni a dolgot. És ebbe a gyerek is beletartozik a későbbiekben. Az viszont hogy ez mellett ő mennyit akár dolgozni és mennyit nem az az ő dolga. Neki sem fog jót tenni egy idő után és erre majd rájőn. De azt az érzést sem kívánom neki, hogy nem tesz meg mindent a családjáért. Hagyni kell dolgozni amennyit akar és majd rájön, hogy mi kortól kell abbahagyni.
2019. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
39%
ja, majd rajon az elso-masodik infarktusa utan... vagy majd ha a gyerek drogozni kezd, a no meg megcsalja...
2019. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
47%
Nehanyan nagyon szeretitek szapulni azt a szerencsetlent, akit az asszony munkaallatnak hasznal, o meg otthon vakargatja a... Ahelyett, hogy elmenne legalabb reszmunkaidobe, hogy ne a ferfi szakadjon bele a munkaba. Szerintem lenne segitseg, vagy ha mas nem bolcsi.
2019. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
37%
Ez így nem lesz jò. A kapcsolata rovására fog menni a felesègèvel...(ha màr nincs)
2019. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
45%

nem másik nő te értelmetlen

hanem a feleségnek másik pali

2019. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
65%

Én egy ilyen helyzetben nem a felnőtteket féltem vagy sajnálom. Mi van a gyerekkel?


https://www.youtube.com/watch?v=EMjrPCDVmKM


Bennem egy nagyon erős és fájdalmas gyerekkori élmény, amiről ez a szám szól. Van egy jóval fiatalabb testvérem, az ő esetében már másképp volt, és remélem, hogy az én gyerekeimnek is a jobbik eset fog jutni.


Elképzelhető, hogy valamilyen okból átmenetileg, maximum egy évig ez az optimális helyzet a családnak, de hosszú távon nem valószínű. Az oka, hogy így csinálják, sokféle lehet, és mivel nem látod belülről a családot, nem tudod megmondani, hogy hogyan és kinek kéne változtatnia. Talán az apa fél a háztartástól, otthoni léttől, gyerekkel kapcsolatos felelősségtől? Vagy a feleség ragaszkodik a túlórapénzhez? A férj nem a képességeinek megfelelő helyen dolgozik, túl keveset fizetnek neki, csak így jönnek ki a pénzből? Vagy nagyobb lábon akarnak élni, mint amit a pénzkeresési képességeik megengednek? Hitelük van, és gyorsan le akarják tudni? A feleség egy haramia, és a helyzet megoldása helyett a férj így menekül, hogy ne kelljen szembenéznie a problémával? Sok variáció lehetséges.

2019. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
84%
Lakásra gyűjtenek vagy mire? Mert az az egy eset, amikor ez elfogadható. Beszélj vele rendesen, ne hagyd magad lerázni ezzel a mindent megadni dumával. Tényleg vagy utál otthon lenni, vagy szeretője van, de ha tényleg ennyit dolgozik, akkor infarktus várja bármelyik pillanatban. Na akkor már nem fog megadni mindent a családjának!
2019. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!