Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem apának odaadni az...

Nem merem apának odaadni az ajándékát?

Figyelt kérdés

Vettem egy kávéfőzőt mert eddig az instant változatot fogyasztottunk, ami kevésbé minőségi, egészségtelen, en pedig igy nem is iszok, akkor se ha kívánom, apa nevnapjara vettem egy 15 ezer forintosat, de attól félek, hogy le fog szidni, hogy ilyenre költom a pénzem, vagy egyaltalan nem tetszik neki az ötlet... Mar azon gondolkoztam hogy vissza küldöm, vagy eladom valakinek, mert szerintem nagyon hatagudna érte

17L


2019. dec. 3. 11:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
89%
9-es, tuti nem automata, az 60-nál kezdődik.
2019. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
76%

"Összetevők


97% azonnal oldódó kávé, 3% őrölt pörkölt kávé"



[link]

2019. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező. tényleg ne téveszd össze az instant kávét a 3 az 1-ben típusú szárított teveszarral, már bocs. Meg a malátakávéval sem, meg a gabonakávéval sem. És főleg ha valamivel nem vagy tisztában, ne butázzál le másokat. Nagyon jól írják itt, a frissen lefőzött kávét fagyasztva szárítják, és ezt a granulátomot oldod fel forró vízzel. (Persze attól még van különbség, én sem véletlenül vettem szemes kávés, darálós kávéfőző automatát.) De az instant az nem rossz, és nem is egészségtelen.
2019. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
86%

Honnan vetted?


Ha úgy döntenétek, hogy mégsem kell, akkor néhány helyen visszaveszik :)

2019. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Nem vartam mást, mint hogy egy anonim oldalon ne kössenek bele egy ilyen kérdésbe, csak mar nem a kérdésemre kapom a válaszokat... azért nyugodtan..én nagyon hülye lehetek 🙂 azért mert 17 vagyok.. hat bocs 🤣

Ahogy látom van aki felnőtt fejjel hülyébb mint egy tini

2019. dec. 3. 13:10
 16/32 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nagyon jó ajándék, a trollokkal meg ne foglalkozz kérdező , neked van igazad az instant kávé egy nagy rakás xar , tele adalékanyagokkal , az itteni igénytelen közönségnek persze az is jó :D úgyhogy add oda apukádnak nyugodtan azt a kávéfőzőt :)
2019. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
38%

Az instant kávéban egy dolog van: KÁVÉ. Az instant kávé a 2 az egyben, 3 az egyben cuccokkal NEM AZONOS.


Senki nem mondta azt, hogy a világ legmagasabb minőségű kávéja. De kérdezőnk amúgy se az a kategória, aki a csúcsminosegre megy, hiszen az nem a 15 ezres kávéfőző. 😗

2019. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy kijmondottan érdekelné az az automata kávéfőző, amit 15 ezerért osztogatnak.
2019. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
19%

19


Te elolvastad már milyen összetevők vannak az instant kávéban ? Fogd már meg a csomagolást és nézz már rá miket adnak hozzá. Az a maszat az nem kávé 🤣

2019. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó!


El. Be is linkeltem . Agyatlanoknak nem megy az olvasás, a link megnyitása, az meg már csak hab a tortán, hogy fogalmuk nincs róla, mi az az instant kávé. FAGYASZTVA SZÁRÍTOTT KÁVÉ. Semmi más. Nincs benne más. Puszi

2019. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!