Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem apának odaadni az...

Nem merem apának odaadni az ajándékát?

Figyelt kérdés

Vettem egy kávéfőzőt mert eddig az instant változatot fogyasztottunk, ami kevésbé minőségi, egészségtelen, en pedig igy nem is iszok, akkor se ha kívánom, apa nevnapjara vettem egy 15 ezer forintosat, de attól félek, hogy le fog szidni, hogy ilyenre költom a pénzem, vagy egyaltalan nem tetszik neki az ötlet... Mar azon gondolkoztam hogy vissza küldöm, vagy eladom valakinek, mert szerintem nagyon hatagudna érte

17L


2019. dec. 3. 11:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a kérdező nem arra a kávéra gondolt , hanem az ilyen csomagoltra . Amiben van egy csomó maszat kávé tartalma meg max 10 százalék . De persze könnyebb rögtön neki ugrani a kérdezőnek ahelyett , hogy tájékozódnál. Puszi ! .
2019. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Az élelmiszerek 80% nem igen venné meg senki sem, ha pontosan le lenne írva, hogy milyen összetevőket tartalmaz... hagyjuk mar, hogy ezt a Tesco-s sz@rt mutogatod nekem.. ha nektek ez kell, igyátok, édesapa megkapja azt az automata kavefozot, amit 15 ezerért vettem újjonan 🙂 kérdés megoldódott
2019. dec. 3. 13:35
 23/32 anonim ***** válasza:
54%

Tescos szar.... Az A teszkos szár, Nescafe, ami kapható a Tescoban is. Hol szoktál vásárolni, kiralylany? Továbbra is kíváncsi vagyok a fantasztikus minosegi 15 ezres kávéfőzőre. Nyilván hiába.

Amúgy menthetetlenül buta vagy.

2019. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
72%
A kérdés annyi volt, hogy odaadja-e, vagy sem. Szerintem igen. Az az idióta, aki leáll vitatkozni egy 17 évessel, tuti nincs nektek életetek. Miért nem mindegy, ki szerint mi a jó estét ki hol mennyiért vásárol? Na bumm...
2019. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
4%
Estét helyett és *
2019. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 qkker1 ***** válasza:
51%

Tizenötezerért milyen automata kávéfőzőz vettél?

Linkelj már egy képet róla, mert annyiért vennék egy kamionnal!

2019. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
91%

Én is csak instand kávét iszok. Attól függetlenül, nem tartanám Butaságnak, ha kapnék egy kávéfőző. Néha használnám. Olyankor mindig az ajándékozóra gondolnék mosolyogva.

Nekem ízlik az amit én iszok. Itt nyugodtan vitatkozhattok rajta, nekem ízlik, s azért fogyasztom azt.

2019. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
30%
Apád egy nárcisztikus bántalmazó? Vagy mégis mire alapozod, hogy haragudni fog?
2019. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
78%
Karácsonykor add át neki, tuti örülni fog.
2019. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
84%
Add csak oda neki, hiszen ha ő sem szereti az instant kávét, akkor biztosan örülni fog neki, de kávét is vegyél mellé.
2019. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!