Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem apának odaadni az...

Nem merem apának odaadni az ajándékát?

Figyelt kérdés

Vettem egy kávéfőzőt mert eddig az instant változatot fogyasztottunk, ami kevésbé minőségi, egészségtelen, en pedig igy nem is iszok, akkor se ha kívánom, apa nevnapjara vettem egy 15 ezer forintosat, de attól félek, hogy le fog szidni, hogy ilyenre költom a pénzem, vagy egyaltalan nem tetszik neki az ötlet... Mar azon gondolkoztam hogy vissza küldöm, vagy eladom valakinek, mert szerintem nagyon hatagudna érte

17L


2019. dec. 3. 11:20
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%
Én a Dolce Gusto kávéfőzőmet vettem nemrég 13ezerért nem nagy ár azért mert kavéfőző nem biztos automata.
2019. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
44%

Ilyet én is csináltam. Karácsonyra add oda, mondjuk én összevont ajándékként adnám át, hogy anyunak és apunak. Ìgy olcsóbbnak tűnik nekik.

Ne stresszelj ezen, meg fognak hatódni.

Idén anyu 60.-ik szülinapja vitte el a fél fizum, és könnyekig sikerült örömet szerezzek.

Ezen ne parázd, jó gyerek vagy :)

2019. dec. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!