Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudunk normáli...

Mit tegyek? Nem tudunk normális családként viselkedni.

Figyelt kérdés

A szüleim állandóan csak a rosszat veszik észre.Most mondhatjátok hogy nem gondolkodok reálisan,de ez így van.Ha szépen kitisztítom az egész házat,elvégzek az udvaron is,akkor semmit sem szólnak csak élvezik a rendet.Ha viszont a mosogatóban marad egy pohár,azonnal kicsapják a balhét,és ordítani kezdenek velem.Úgy gondolom hogy 17 évesen már normálisan tudnék beszélni a szüleimmel,csak hogy ők sosem hajlandóak velem beszélni.Annyi mindent szeretnék anyával megbeszélni..szüzesség dolog,nőgyógyász stb..Van barátom már 8 hónapja,és állandóan tőle tiltanak el.Az a baj,hogy ő kollégista és igy nyáron hetente egyszer-kétszer tudunk csak találkozni,és a szüleim azt is tönkreteszik,mert nem engednek.Most is ez van.Apa meg a hugom kinnt pakoltak az udvaron,én meg bennt és most azért nem engednek mert én nem kinnt segitettem..ELEGEM VAN!Segitsetek kérlek.Hiába próbálok velük beszélni h mér pont barátomtól tiltanak el,de nem érdekli őket..

Köszönöm előre is aki válaszol!


2010. júl. 19. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez nem hasznos tanács, de engem a helyedben nem érdekelne a véleményük, elmennék vele találkozni. Elvégre ők is lesz*rják, hogy te mit csinálsz, csak akkor nem ha nekik nem tetszik. Akkor én is ugyanezt tenném velük. Elhúznám a belemet amilyen gyorsan cask lehet, pl.rokonokhoz.. vagy vannak olyan barátnőim, akiknél ellehetek egy darabig, és a szüleikkel is jóban vagyok..

Mikor leszel 18?

2010. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hívd el őket pl egy sétára és mond meg nekik hogy szeretnél más bánásmódban részesülni
2010. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

októberbe leszek 18..ha elmegyek úgy,hogy nem szólok nekik,akkor meg is üt apa.de ez egyre ritkábban fordul elő.úgy kezelnek mint egy 12évest.a hugom 12,neki több mindent engednek mint nekem..


próbáltam már velük sétálás közben,teljesen nyugisan beszélni,de nem használ.ha szóba hozom a dolgot,egyből borul a bili,és kezdődik minden előről.

2010. júl. 20. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!