Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nevet azon mindenki, ha...

Miert nevet azon mindenki, ha apam azt mondja, hogy verni fog engem?

Figyelt kérdés

Nem ertem miert van ez. Ha egy csaladi ebeden ulunk vagy ha lenyegeben idegenek kozott vagyunk, kevesbe ismert emberek koreben, mindenki csak nevet rajta. Pedig nem vicceskedve mondja, bar ezt ugy nem is igen lehet.

Ezt, es hasonlo megjegyzesek sokasagat kell hallgatnom igazabol barhol, barmikor, de meg egyszer sem tortent az, hogy raszoltak volna apamra vagy csak furan neztek volna ra. Miert van ez?

Alapjaraton egy jofej, vicces ember latszatat kelti, no de akkor mar el lehet siklani az ilyen kijelentesek felett?


2019. dec. 7. 13:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
De mit mond? Mert van, hogy egyik kollégám azt mondja a másiknak, hogy "nyughass már, vagy rád verek" és mind a ketten röhögnek, mert csak mondja. És sosem verekednek, vagy ilyesmi. Most hogy ez mennyire kifinomult humor, az mindegy, de tény, hogy csak poénkodás. Valószínűleg ezt gondolja a többi ember is, mert ahogy mondod apád végülis nem ver, tehát miért hinnék, hogy nem csak viccnek szánja?
2019. dec. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hány éves apukád és a társaság?

50+ körökben elterjedt még ezek a beszólások.


Mindjárt agyon csaplak.

Olyat kapsz, hogy a fal adja a másikat.

Kapsz egy nyaklevest.

Több füled lesz, mint fogad.


És ezeket ők valamiért tényleg viccesnek tartják.

Szólj apukádnak, hogy zavar, ha ilyeneket mond. Szerintem is sértő, hogy azzal poénkodik, hogy megaláz.

2019. dec. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
Hát nem tudom. Párom edesapja is idős, de sose hallottam ilyet a szájából. Elégge primitív, buta beszólás ez a majd kapsz egyet.
2019. dec. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!