Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvérem meghalt. Hogyan...

Testvérem meghalt. Hogyan tudom a facebook fiókját törölni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 8. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Állítsd be emlék oldalnak

Ne töröld

2019. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Ha a testvéred meghagyott téged hagyatéki kapcsolattartónak, akkor könnyedén. Ha nem, akkor külön kell kérned a Facebooktól, hogy töröljék, és ehhez valószínűleg a halotti anyakönyvi kivonat másolatára - beszkennelve- is szükségük lesz.


És fogadd őszinte részvétemet!

2019. dec. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ne töröld.
2019. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonymousreview60 ***** válasza:
92%
#3: Miért ne?
2019. dec. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

#4


Nekem is van családtagom és ismerősöm akik meghaltak és nekik se törölték. És amúgy nem értem hogy miért kell törölni

2019. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Volt tanárom meghalt és a Facebook profiljára rendszeresen jönnek szülinapi köszöntések meg egyebek,mert sokan nem tudnak róla,hogy szegény már meghalt.Kellemtlen tud lenni és nem is túl jó érzés,főleg,amikor el kell nekik magyarázni,hogy bocsika,de szegény már nem él,vagy amikor a kommenteket alatt kezdi el valaki ecsetelni a dolgot.


Írj a Facebooknak,majd ők törlik.

2019. dec. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg beteg dolog egy elhunyt profilját az idők végezetéig direkt fenn hagyni, hogy mindenhova bedobálja a fészbuk meg üzeneteket írjanak neki meg hülyeségeket az idővonalára meg a képeit nézegessék, amik közül lehet hogy volt amit már inkább letörölt volna... stb. Kvázi kegyeletsértés, főleg mivel a fb a profilképeket, ismerősöket, mindent tovább küldözget egy csomó adathalász helyre.
2019. dec. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#5: #7 miatt.
2019. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Platypus ***** válasza:
63%
A facebook kérésre átállítja a profilt emlékoldalnak, amire az ismerősök továbbra is írhatnak részvétnyilvánító üzeneteket. A név mellé van írva, hogy "emlékére", így nincs félreértés.
2019. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
98%
9, tudod mennyi debil van???? Az unokahúgom három éve halt meg, emlékoldala van, a mi napig küldözgetnek neki boldog akármit üzeneteket az olvasni képtelenek.
2019. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!