Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem sértő kicsit,...

Szerintetek nem sértő kicsit, hogy a párom családjának van egy közös facebook csoportja, ahol mindenki benn van, én viszont nem?

Figyelt kérdés

Előre mondom, nem ez a legnagyobb problémám az életben, csak kíváncsi vagyok, hogy egy kívülálló, hogy látja.

Nos szóval benn van apukája, anyukája és hárman testvérek, ezzel így nem is lenne gond, de benn van a barátom nővérének a párja is. Vagyis most egy hónapja már a férje, de ugyanannyi ideje vannak együtt mint mi.

Lehet, hogy gyerekes vagyok, de rosszul esik, hogy az ő párja benn van, míg én nem.

Őket amúgyis sokkal komolyabban veszi mindenki, mint minket, pedig szeritem mi sokkal jobban megvagyunk, mint ők. Az hogy összeházasodtak, még nem jelent semmit, amennyit veszekednek...

22/L


2019. szept. 22. 00:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Lehet hogy pedig éppen a házasság miatt van bevéve ő is, mert "rokon" ti nem vagytok házasok, nem vagy rokon. Hülye logika, de logika.
2019. szept. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Jó igazából azért van benne, mert az a testvér hozta létre a csoportot, akinek ő a férje. De hogy azóta senkinek nem jutott eszébe engem is belevenni az a sértő.
2019. szept. 22. 01:00
 3/31 anonim válasza:
94%
Többször megkérdezted már ezt ezen az oldalon, mindig elmondták neked, hogy feleslegesen problémázol ezen. Nem véletlenül családi chat, a legszűkebb családra tartozó dolgokat beszélhetik meg ott. Ha amúgy normálisan viselkednek veled, akkor ezen ne agyalj ennyit.
2019. szept. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Én még nem írtam ki ilyen kérdést.

Amúgy meg írtam, hogy azzal nem lenne bajom, ha csak ők öten lennének benne, anyuka, apuka "gyerekek", de akkor mit van benne az egyik gyerek férje? És ha mi soha nem fogunk összeházasodni?

2019. szept. 22. 01:19
 5/31 Savlekotő ***** válasza:
33%
Biztos be akarsz kerülni ebbe a beltenyészetbe?
2019. szept. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%
erre a válasz -lehet kissé gyerekes-de lehetne egy hasonló csoport amit te hoznál létre.őket pedig jól kihagynád! mindennap posztolgatnál, tag-elnél meg ilyenek :D vagy csak tegyél rá jó magasról,és légy vidám...
2019. szept. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Ha olyan szuper kapcsolatod van a pároddal, akkor miért nem kéred őt meg, hogy vegyen be téged abba a csoportba? Nem mered? Ő nem akarja?
2019. szept. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
74%
Párod mit gondol a dologról?
2019. szept. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is van családi csoport. De egyikünk férje sincs benne, úgy is megmutatom neki ha olyan képet küldtek vagy elmondom ha valami fontosabbról volt szó
2019. szept. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk is van családi csoport. Valami oka biztos van pl. Valamelyik tag nem szeretné, eszükbe sem jutott még, párod mit mond?
2019. szept. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!