Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi esetben tényleg...

Az alábbi esetben tényleg jogosan néznek le/szólnak meg?

Figyelt kérdés

tegnap szült a húgom és ugye még kórházban van. még tegnap beszéltünk telefonon és a látogatásra is terelődött a szó. azt mondta, hogy nem kell bemennem(teljesen sima szülés volt), mert van mindene és amúgyis pihenne, a kórtermében sok az újszülött babás kismama és bizony a sok látogatótól nehéz szoptatni, pihenni, altatni a babákat, stb. én ezt megértem, én is szültem és néha valóban zavaró, hogy valakinél mindig vannak benn, olyankor nyilván az ember nem állhat neki szoptatni. nem mellesleg 200km-re élünk egymástól, dolgozok, szóval nem tudok elrohanni. de miután hazajött úgyis szabin leszek és nála leszek 1 hetet.

na ezt megtudta a rokonságom és azóta én vagyok a szemét, mert hiszen ők ráértek elmenni én meg erre sem vagyok képes. elmondtam, hogy megbeszéltük, ez a mi kettőnk dolga, de csak azt kapom, hogy látogatni igenis illem, stb, stb, stb. anyukám mondjuk megérti, de senki más. most ezt jogosan csinálják? és hiába magyarázza a húgom is nekik, semmi haszna. de olyan nehéz nem foglalkozni vele. és az a röhej, hogy tegnap szült és már mára ez van belőle. ez valóban ekkora dolog lenne?


2010. júl. 19. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám speciel szüleimen s páromon kívűl senkit nem hagytam, hogy jöjjön. Tesóm nem jött de nem is kérdezte, bár ő is velünk él. A kórterembe se jöhettek be csak egy váróhelységbe s a babát is videon át láthatták. Bejelentéssel is vártunk egy hetet, hogy teljesen babával lehessek s kialakuljon egy baba-mama-apa kapcsolat amit a kórházban egyáltalán nem szorgalmaztak. Apukát is kiküldték napi 10perc után, hogy a babával törődjek.
2010. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia,az első gyermekünknél meglátogatott a fél világ,iszonyú fárasztó volt,a másodiknál már megkértem mindenkit,hogy csak a nagyon szűk család (anyós,após max. testvér) látogasson minket.A testvérem nem jött be látogatni,pedig egy városban lakunk.Egyáltalán nem sértődtem meg, harmadnap hazamentünk és akkor jött látogatóba.ne foglalkozz a rokonsággal,ha a tesóddal megbeszélted,akkor ez jó lesz így.Ráadásul miért kéne 200 km-ert utaznod,ha utána egy hétig náluk leszel.
2010. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mondja a húgod, hogy igenis meglátogattad, de valamiért nem vertétek nagy dobra.
2010. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Áááááá, rokonok :S Ne foglakozz velük, nincs igazuk.


Bár tőlem még távol áll a szülés, már most biztos vagyok benne, hogy csak a szülőknek és a testvéreknek fogom "engedélyezni", hogy bejöjjenek hozzám, más ne zaklasson a kórházban.

2010. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszi szépen, én pont úgy gondolom, ahogyan ti. megpróbálok nemm foglalkozni azzal, amit mondanak. eddig csak pironkodtam, ha megszóltak, de komolyan mondom el fogom ezeket mondani nekik, hogy ők érezzék magukat rosszul, amiért rárepülnek egy kismamára, aki előző nap szült.

mégegyszer köszi!

2010. júl. 20. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!