Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még így folytatni az...

Érdemes még így folytatni az életemet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.Van egy barátnőm,akit nagyon szeretek,imádok,és ez kölcsönös.Ezen a téren az életem rendben is van..De itthon folyamatosan én vagyok a rossz,édesanyám azt mondja,hogy egy 15 éves fiú ne legyen szerelmes,de amikor ezt mondta,előtte még azt is mondta,hogy nekem is segíteni kell a megélhetésben..ez így nagyon rossz nekem,mindig mindenben segítek,de mégis csak én vagyok a rossz.A féltestvéreim(mivel nevelőapukám van) mindent megkapnak,de én még a névnapomra sem kaptam semmit. Édesanyám és nevelőapukám is állandóan veszekednek..Fogalmam sincs mit kellene tennem..

15/F


2010. júl. 19. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Persze!! Majd megmutatod nekik hogy milyen jó apuka lett a leszart fiúkból.
2010. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Így folytatni nem érdemes. Változtatni kell. Még pedig a hozzáállásodon. Pár év és túl leszel rajta!
2010. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Egy ésszerű kiút van innen: sz*rni rájuk.

Ráadásul pont ez az az életkor, amikor az ember felfedezi a szerelem szépségeit. És különben is, az akarja megmondani, hogy mikor mit érezz, aki egy ép családot nem tudott létrehozni?

2010. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
59%
ne legyél elkeseredve, légy erős, és ne add fel....
2010. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A másodiknál a pont. A világot nem változtathatod meg,de magadat megpróbálhatod. Keresd mindenben a jót. Attól még ott lesz a rossz is, csak nem fogod észrevenni.

Nekem bevált, pedig ezerszer rosszabb helyzetben vagyok, mint te.

2010. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!