Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A "Napsugár" nevet hogy lehet...

A "Napsugár" nevet hogy lehet becézni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, ezt szeretném adni majd a lányomnak, csak nem tudom hogy mi a becézése?
2010. júl. 20. 16:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:

Ide jársz kötekedni?:)

Hát nem szép becézés pl vkinek, hogy "Napsugaram"?

Most gondolj bele, az milyen becézés lenne, hogy "Konyhaasztalom"?....

De most miért kell ebbe belekötni?

2010. júl. 20. 16:30
 22/71 anonim ***** válasza:
85%
nem ide járok kötekedni, csak véletlen belebotlottam a kérdésedbe és gondoltam megóvom a lányod attól, hogy később minden kortársa csesztesse, mert mint írtam ismerek rá példát, de te tudod.
2010. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
100%
vagy mi lesz akkor, hogyha a lányod kamaszként elkezd lázadni és mondjuk punk lesz, vagy valami vadabb lázadó stílust vesz fel, akkor tuti elkezd majd téged okolni, hogy miért nevezted el így.
2010. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
100%
annyi idióta név van már, hogy előfordulhat hogy az lesz a cseszegtve , akinek normális neve lesz.
2010. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
48%
Ne hallgas rájuk, hogy idióta név. Idióta név szerintem a Zápor meg az Őzike főleg, ha a Vári Zápor és Sánta Őzike párost nézzük! (Nagyvárosban laktam és ott mesélték egymásnak, hogy milyen vezetéknévhez milyen nevet adott ismrősük). Na azaz idióta név szerintem, de tény és való hogy ízlések és pofonok nem mindenkinek tetszik a Napsugár név. Sajnos az emberek kicsit túlreagálva mondanak véleményt.
2010. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim válasza:
40%
Mit szólsz a "Napocskámhoz",vagy a "Kis Sugaramhoz"?Hát igen,kicsit nehéz...de szerintem szép név:) 18/L
2010. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
54%
Ezt Suginak becézni olyan mint a pogácsát poginak xD Ennyi erővel ez is lehetne a neve xD
2010. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
47%

16:24-es vagyok

Szerintem változatlanul a Sugi a legjobb beceneve és még valami a kommentálóknak: nem az volt a kérdés, hogy "Milyen szar név ez a kislányomnak?" hanem hogy mi a becézése, egyébként aki írja h kicsúfolják... meg hogy punk lesz: meg tudja változtatni ha annyira szeretné, én is utálom a nevemet de nem szenvedek tőle nem zavar, mert mindenki más szerint viszont szép nevem van. A Napsugár meg igen is jó név... és ha punk lesz azt valószínűleg egyszer csak kinövi a lány. A csúfolás meg hülyeség.

Lepontozhattok, ez a véleményem!!

2010. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
48%
Napócka :D
2010. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
34%
Hát kedves kérdező szerintem NE HALLGASS RÁJUK! TE GYEREKED, TE DÖNTÖD EL A NEVÉT! Ízlések és pofonok, nekem se jön be annyiram bár így most egy picit tetszik. Ennyi.
2010. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!