Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A "Napsugár" nevet hogy lehet...

A "Napsugár" nevet hogy lehet becézni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, ezt szeretném adni majd a lányomnak, csak nem tudom hogy mi a becézése?
2010. júl. 20. 16:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
100%
na figy most komolyan, adj neki 2 nevet ez sokszor vabn így, legyen az egyik a napsugár a másik meg egy hétköznapibb szép név. a lányod döntse mjad el melyiket szeretné használni.
2010. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
64%
napsi hapsi: D
2010. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim válasza:
54%

Sziasztok!

Engem személy szerint Napsugárnak hívnak.És senki nem csúfol a nevemmel, sőt inkább mondani szokták, hogy milyen szép és különleges.Amúgy meg tinédzser vagyok és még a fiúknál is + pontnak számít a nevem:).(Mármint úgy vettem észre.)Úgyhogy nagyon örülök annak, hogy ez lett a nevem, mert imádom és nem értek egyet az előttem levő pár bejegyzéssel, mert nekem a Napsugár név csak előny.Ám a kérdésre válaszólva engem főleg Napsinak becéznek, páran Naccsinak.

2010. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
Hugom egyik barátnőjét is így hívják. Ők Suginak becézik... Amikor mondta, hogy a Sugi így meg úgy akkor megfordult a fejemben, hogy milyen jó név az, hogy Sugi aztán rákérdeztem, hogy mi a rendes neve és amikor mondta, hogy Napsugár hát én nagyon meglepődtem. Gesztusnak tényleg nagyon jó, de szerintem gondolkozz más néven is. Vagy ahogy a többiek írták adj neki 2 nevet. :)
2011. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
79%
Én is Napsugár vagyok és utálom, a mai napig neheztelek emiatt a szüleimre. Hogy lehet egy embernek ilyen nevet adni?? Basszus, a napsugár már valaminek a neve, nem embernek... Engem amúgy suginak és pannának hívnak, vagy simán r-nek poénból, de egyiket sem szeretem.
2011. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:

Nekem alapból nagyon nem tetszenek az olyan nevek, amik már jelentenek valamit...


De van egy Napsugár nevű barátnőm. A legjobb barátnőm! :')

És imádom őt, és SZAROK a nevére. Ha Gizike lenne, akkor sem érdekelne. :D

Minden szülőnek a saját joga, hogy milyen nevet ad a gyerekének. Valaki modern, valaki régimódi, valaki magyaros, valaki inkább a külföldi nevek között keresgél. Valaki egyedi nevet ad a gyerekének, valaki tömeget.


Én sem adnám ezt a nevet a gyerekemnek, de lehet, hogy egy Napsugár meg pont így lenne az én nevemmel. :D

Megértem, hogy sokaknak nem tetszik, de nem ti döntötök az emberek nevében.

Ha úgy vesszük akkor a Virág név ugyan ez... És mégis rengeteg lányt hívnak így.


Legalább egyedi a neve. :) És legalább olyan kis vidám. :D

Szóval ha valaki beszólna a legjobb barátnőmnek emiatt, akkor megrugdosnám!

Amúgy meg kit érdekel, hogy kinek mi a neve?

Az csak a szüleit jellemzi, nem a gyereket. A Napsugarak anyukája biztos olyan, aki szereti az ilyen neveket. Ez van.


Amúgy a legjobb barátnőmet senki se hívja Napsugárnak... Napsinak vagy Suginak becézik. :) Mi mondjuk mindenféle hülye becenévvel illetjük egymást, sokszor el is felejtem, hogy mi az igazi neve. :D

Szeretlek Napii! <3

2013. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
Oh, és ha majd lesz barátja, akkor a "Napsugaram" nem csak egy egyszerű becenév lesz, hanem a rendes neve. :D Nem tudom miért jó ez, de szerintem tök szuper. :P
2013. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim válasza:
Engem Napsugarnak hivnak es Napsinak szoktak becezni es nem szoktak csufolni, akiket ismerek azoknak tetszik :) en szeretem a nevem kulonlegesseget keves Napsugar van ;)))
2013. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 Zsumi válasza:
Napsi :)
2013. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim válasza:
Napsi!Mindenki így szólít nincs vele semmi gond!
2014. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!