Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A "Napsugár" nevet hogy lehet...

A "Napsugár" nevet hogy lehet becézni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, ezt szeretném adni majd a lányomnak, csak nem tudom hogy mi a becézése?
2010. júl. 20. 16:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
59%
Senki nem név alapján dönti el hogy felveszi-e arra az állásra vagy sem, hanem az önéletrajza alapján.
2010. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 A kérdező kommentje:
Már ne haragudjatok, de régen amikor divatba jöttek ezek a Panna, Emőke, Liza, nevek ott nem mondhatták, hogy jajj nemá, egyszer fel is fog nőni az a gyerek, meg munkahely stb??
2010. júl. 20. 17:16
 43/71 anonim ***** válasza:
63%
NAPSI XD
2010. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
100%
Sugi, Suga, Sugika
2010. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
70%
Napsi... haha, majd úgy fogják csúfolni, hogy Mivan Tepsi?
2010. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
72%
Miért kell egy gyereknek olyan nevet adni, amit egy tárgyhoz, fogalomhoz lehet kötni?! Könyörgöm, ha eljön az idő hogy babád lesz, adj neki normális nevet, ha szereted egy kicsit is. Akit szeretünk, azzal nem b*szunk így ki! Te belegondoltál hogy fogják alázni? Fél életét tönkrevágná. Tudom, ez a többi ember hibája, de legfőképp a szülőé. Én gyűlölném anyám ha valami hasonlóan vacak nevet adott volna nekem, az biztos.
2010. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
77%
Engem a szüleim törpillának meg törpikémnek meg banyának(:D) neveztek mégsem az a nevem, hogy xy törpe szempilla boszorkány...
2010. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
93%

Hát igen, a kedves emlékek...a régi, Papp Rita vezette Kölyökklubban volt egy úgymond mellékműsor, amiben egy Napsugár nevű kb. 8 éves kislány járt állatkertről állatkertre meg menhelyről menhelyre, és mutogatta, hogy milyen állatról mit lehet tudni. Mindenki Napsinak becézte, azt hittem először, hogy ez a normális neve, de amikor megtudtam, hogy valójában Napsugár, hihetetlenül megörültem neki, hogy ilyen nevet is lehet adni :D

Ekkor (kb. 7-8 évesen) eldöntöttem, hogy nekem márpedig lány ikreim lesznek, és Napsugárnak, meg Holdsugárnak fogják hívni őket. Csak hát felnőttem...rájöttem, hogy a Napsi még csak csak hangzik valahogy, de a Holdsi már nem éppen szalonképes. Arról nem is beszélve, hogy nem valami nagy az esélye, hogy éppen nekem legyenek lány ikreim :D Később arra is rájöttem, hogy a Napsi eléggé rímel a Popsi szóra, úgyhogy végleg elvetettem az ötletet.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: a becézése Napsi, a többiről most hallok először, de nekem nagyon tetszik a Sugi, mert olyan, mint az angol 'sugar', azaz cukor szó :)


Viszont szerintem ez a név csak 20-25 éves korig vállalható, addig viszont minden további nélkül!!! Csak hát reméljük, hogy tovább is fog élni! :)

2010. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
67%
szerencsétlen gyerek, ezaz szivasd meg, hadd szopjon. Komolyan egyes embereknek hogy jut eszébe iylen barom nevet adni? és ha fiú lesz akkor milesz? Kisherceg? vagymi a tököm.
2010. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
77%
:D
2010. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!