Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A "Napsugár" nevet hogy lehet...

A "Napsugár" nevet hogy lehet becézni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, ezt szeretném adni majd a lányomnak, csak nem tudom hogy mi a becézése?
2010. júl. 20. 16:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim válasza:
Engem suginak becéznek:)))
2014. dec. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim válasza:
Szia! Nekem is nagyon tetszik, a papagájomat úgy hívják. Én úgy szoktam becézni: Napsi, Naps.
2015. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim válasza:
Én is Napsugár ☀ vagyok. Utálom, ha becéznek, de én az alexandrákat is alexandrának hívom nem alexa vagy szandinak. Senki nem becéz max az angoltanáraim Sunshine-nak
2015. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim válasza:
Napsi, vagy az osztálytársamat Nasinak hívjuk. Szerintem szép név..:) De volt olyan osztálytársam aki poénból " Holdátmérő"-nek hívta..:DD
2016. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim válasza:
Nekem is Napsugár a nevem, de 2. névként.. Hát piszkálnak érte ><
2016. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim válasza:

Engem általában Suginak, Napsinak, Sugárnak (<- ritkán) szoktak becézni.

De hát van aki újat talál ki nekem :D

2016. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim válasza:
Mi Napsinak szoktuk becézni
2016. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim válasza:
Én imádom ezt a nevet a kislányomat így fogják hívni van is egy ismerősöm aki vagy 6-7 evvel fiatalabb mint én igaz neki csak 2.neve volt de nekem nagyon megtetszett Suginak nem hívnám mert nekem az a sügérre emlékeztet de Napsinak becézném hiszen az olyan vidám név. Nekem azért tetszett meg mert amikor még az az ismerősöm pici volt mindig vidám volt ha szomorú lett másik percben újra mosolygott rengeteg energia volt benne és csak úgy ragyogott😍😍
2016. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:

Szia. Én is Napsugár vagyok. A családom Suginak becéz, pár barátom Napsinak. Idegeneknek általában nem hagyom becézni magam.

És igen, ki nem állhatom a nevemet. Mindig csúfolnak vele (pl. Napsugárzás, Sugárhajtás, Suszter..stb.)

A totális poén az egészben, hogy a vezetéknevem csak még viccesebbé teszi. Használtam volna a harmadik nevem,de már mindenki az elsőt szokta meg. Én legszívesebben eltörölném ezt a nevet a Föld színéről, és valami mást használnék.:')

2016. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 Bihari Napsugár Sugi válasza:
Én is Napsugár vagyok. A tanáraim nem becéznek, a barátaim, ismerőseim pedig Suginak vagy Napsinak hívnak. Én mondjuk szeretem bár vannak akik cikiznek érte.
2016. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!