Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyra ajándék egyik félnek?

Karácsonyra ajándék egyik félnek?

Figyelt kérdés
Párommal 3. éve elek együtt. Van egy felnőtt jól kereső fia. Tavaly is meghívtuk barátnőjével hozzánk karácsonyra el is jöttek nem hozták semmit mi vettünk nekik. Semmi gondom ezzel nem is volt. Idén azonban szinten meghívtuk fiat barátnőjével készültünk ajándékkal sütöttünk főzzünk és ami rosszul esett most páromnak vették ajándékot a fia is és külön a barátnője is nekem egyik sem semmit. Nem közös az ajándék ha valaki azt gondolna ez kimondottan feefiaknak való amit hoztak. Ti szóvá tettetek volna a helyembe vagy nem. Masnak nem esne az ilyen rosszul?
2019. dec. 26. 06:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell megsértődni szerintem. A lényeg ezentul te nem veszel nekik semmit. Majd a párod intezi ahogyan a készülődést is.
2019. dec. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Én nevnapomra olyan ajándékot kaptam parom szuleitol, amit igazabol a parom fog hasznositani. Amikor atadtak, mondtak is, h ez igazabol neki hasznos. 🤣
2019. dec. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ezt a párodnak kellene rendeznie, hogy vagy senkinek ne hozzanak semmit, vagy mindkettötöknek, mégha adott esetben neked csak valami jelképes dolgot, ha nem tudnak komolyabbt kitalálni, mert így kifejezetten bunkóság!
2019. dec. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk bátyám kapott egy új TV-t a szüleinktől, míg én egy doboz csokit. Én szóvátettem nagyon finoman, annyi volt a válasz, hogy neki szüksége van rá, nekem nem. Erre annyit mondtam, hogy ha megkérdezik, hogy nekem mire van szükségem, én is sok dolgot fel tudtam volna sorolni. Erre már nem is reagáltak, ennyiben maradt a dolog. Nem csinálok belőle problémát, nem ér annyit az egész, de biztos, hogy idén vettem bárkinek ajándékot utoljára. Egy nagyon minimálisan érzem magam ettől jobban, hogy nem folytottam magamba amit gondolok, de előrébb nem vagyok vele. Utólag már nem hoznám fel a helyedben, max ott kérdeztem volna meg reflexből hogy "én meg jövőre jövök?".
2019. dec. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%

Ennyi anyagias embert!

Van még valaki,aki a szeretetre gondol ilyenkor? Nem arra, hogy ő mit kapott, én mit kaptam?

2019. dec. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudj utolsó de itt most nem.az anyagiasságra gondoltam. Hanem arra h mekkora tajparaszt aki elmegy egy párhoz és az egyik félnek vésznek ajándékot mind a ketten a másiknak egy tábla csokit sem. Itt a bunkóságról beszélek mert akkor egyikünknek se vett volna inkább semmit
2019. dec. 26. 08:13
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

A lányom 11 éve van a férjével, 8 éve házasok, 2 gyerekük van. A férje és a gyerekek kapnak ajándékot a lányom anyósától, a lányom még sose kapott. Olyat se kaptak, amit ő is tudna használni.

Persze, hogy rosszul esik az ilyen.

Csinálj úgy, ahogy az első írta.

2019. dec. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Kimondott bunkóság az ilyesmi. De vannak ilyen emberek.
2019. dec. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Rosszul esett volna, de nem tenném szóvá. A szeretetet nem lehet kierőszakolni. Elég erős célzás, hogy nem fogadott el az apja párjaként. Ha a párod egy kicsit is szeret, akkor szólt már ezért a fiának. Ha nem szólt, akkor erősen gondolkozz el.
2019. dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a párodnak kell lereagálnia a fiával. Minden esetre részemről az idei lenne az utolsó karácsony amikor a kisujjamat is mozdítom a fiáért. Majd a párod vesz nekik ha akar ajándékot, meg süt, főz jövőre ha meg akarja hívni őket.
2019. dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!