Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt családi veszekedés...

Volt családi veszekedés karácsonykor? Nálatok hogy zajlik?

Figyelt kérdés

2019. dec. 26. 08:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk nincsen nap veszekedés és hisztériás rohamok nélkül.
2019. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
Volt, tegnap este, meg most is. Épp külön szobában, csukott ajtókkal töltjük az ünnepet...
2019. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem volt.

A nagyi (velünk él), kicsit feszült volt, hogy nem leszünk kész, de a végére ő is felengedett (és nem volt utálatos, csak önmagát stresszelte szegény).

2019. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

Egy- egy kisebb egymàsra mordulàson kívül nem volt semmi.

A fàt is nyugodtan befaragtuk, a kaja is kèsz lett, takaritas kozben sem volt semmi...

Csodàlkozom is.


(tegyük hozzà, kb nulla karàcsonyi hangulatunk van idèn)

2019. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk is mindig volt veszekedés, mikor gyerekek voltunk. Most felnőttként már nem szokott lenni, a szüleim örülnek,ha épp mind a három gyerekük ott van és nem külföldön. Idén anyóséknál voltunk 3 napot, veszekedés nem volt, csak hiszti mert szerintem sok 3 nap egyben összezárva anyósékkal. Még ha normális is, idegenekkel 3 nap nagyon sok egy 50 nmes lakásban...Jövőre maximum 1 vacsorára megyek, az tuti :D
2019. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
Mióta eszemet tudom egy nagy feszültség a karácsony és a húsvét is. Anyám a főzésbe menekül az év minden napján apám elől, ilyenkor hatványozottan nyomja. Közben nekem ki kell nyalni a lakást, mert az a két szem rokoncsalád aki jön majd, az biztos felmászik a szekrény tetejére megnézni van e por. Fa díszitéskor apám ugat, hogy hogynézmáki és odajár szentségelni a fa mellé. Segíteni nem segít persze. Anyám meg csak les, hogy elég hamar lelépünk a párommal, mert ő nem is érti mi a baj az alkesz apámmal, meg az egész feszültséggel. Egy hangyafsznyit sem meghitt a karácsony, nekem sosem volt az.
2019. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk sose volt még veszekedés karácsonykor. Ilyenkor inkább örül a család, hogy végre látják egymást. Összeülünk, eszünk, beszélgetünk kicsit. Általában hamar kifogyunk a témából, utána meg csendben nézzük a tévét vagy mindenki elfoglalja magát a saját dolgával. Szóval nincs is min veszekedni, meg amúgy is mindenki a családban nyugodt, csendes természetű.
2019. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk azóta nincs, mióta a férjem gyerekei nem karácsonyoznak velünk (már felnőttek, külön élnek). Persze előtte sem veszekedések voltak, inkább néma gyűlölködésből eredő feszültség. De most így jó, senki nem erőlteti rá a társaságát senkire, mindenki boldog.
2019. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
69%
Sose volt semmi komoly. Boldogan összeülünk,eszünk, beszélgetünk, játszunk. Nem is értem az ilyen egymást ölő családokat. De látom jól lelettek pontozva akik megmerték azt tenni, hogy békésen karácsonyoztak.
2019. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
87%
Minden karácsonykor és csodálkoznak miért gyűlölöm és utálok otthon lenni🤗
2019. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!