Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex kérdés! Szerintetek merjek...

Ex kérdés! Szerintetek merjek nyitni?

Figyelt kérdés
Szóval az a történet hogy régebben össze jöttem egy fiúval akivel nem tudtam rendesen járni mivel az akkori exem mindig követett és ahol tudott ott rosszat csinált nekem. Oda fajult a dolog hogy távolságtartásit kértem amit be is tartott de volt hogy amíg ennél a fiúnál voltam kiszurta az autóm gumijat. Persze bebizonyítani nem tudtam. Az a helyzet hogy ez végett az ex végett az akkori barátom szülei leneztek, mert szerintük én adok olyan okot rá hogy engem meg az ex nem hagy békén. Szerintük két vasat tartottam a tűzben. Éreztem hogy ez így nem mehet tovább de hiába mondtam hogy én nem tehetek semmiről valahogy mindig én voltam a rossz. Ezért a fiúval közös megegyezéssel szét váltunk mert nem viseltem el sehogy azt hogy én vagyok a hibás pedig semmit nem tettem. Persze a családjával a kapcsolatát a fiúnak nem akarom hogy tönkre menjen. Ez volt 3 éve. Az exem is utana meg csinalta a problémákat de eltűnt és azóta se láttam. Most 3 év után úgy adódott hogy összefutottam evvel a fiúval és megint elkapott a régi dolgok viszont még mindig érzek iránta szerelmet. Már úgy 3 hónapja komoly a dolog vele és már tőle otthon is kérdezik hogy mikor megy bemutatni a lányt. Aki én lennék. De nem tudják hogy én vagyok az. Viszont bennem még bennem van az hogy anno milyenek voltak velem és elmegy tőlük a kedvem. Szívem szerint én nem is beszélnék velük már soha többet. A fiúnak is mondtam hogy mi a gond és annyit mondott hogy nem erőltet semmit. Ti az én helyzetembe bele gondolva mit tennétek?

2019. dec. 28. 19:03
 1/4 anonim válasza:
51%

Szerintem kérd meg a fiút hogy felszínesen de tudakolja meg hogy a szülei mit szólnának hozzád ha semlegesen akkor nincs semmi baj nyílván de ha negatívan 2 opció van. 1. a párod megpróbál ,,fényezni" hogy, ha esetleg találkoznál a szüleivel akkor ne negatív kritikát kapj. 2. késöbb mondjátok el nekik hogy te vagy az akit a fiúk választott vagy elmondjátok nekik és hagytok időt mire feldolgozzák annyira hogy normál anyós após kapcsolatod legyen velük.


Ui.: Sok sikert! ()ha lehet egyáltalán sikert kívánni

2019. dec. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Attól függ.

Mennyi idős vagy?


Az egy dolog hogy a szülei mit gondolnak,nekem inkább az szúrt szemet, amit a barátod válaszolt.

2019. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem szeretem az agyilag zoknikat. Megértem őket, de nem szeretek velük lenni. Mondja meg a barátod, hogy az a lány az, aki felé zéró empátiát és emberséget gyakoroltak. Ennyi. Még látnak sokszor, nem kell beszélni, ennyi.
2019. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok. Nem is az a gond hogy a fiú ennyivel elintezte hanem az hogy én nekem se mennyi kedvem sincs már hozzájuk menni. Ezekutan már nincs kedvem egyszerűen.
2019. dec. 28. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!