Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanya elvesztéséről szép...

Édesanya elvesztéséről szép idézet?

Figyelt kérdés
3 éves sem voltam, mikor anyukám meghalt tüdőembóliában. Máig nem tudtam feldolgozni, hogy nélküle nőttem fel és elvesztettem. Szeretnék egy szép idézet, amit magamra varratnék. De nem találok semmi szépet. Ti tudtok ebben a témában nem túl hosszú, de szép idézetet?
2010. júl. 20. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

..Hát nem idézet, de Ákosnak van egy dala, amit az anyukája halálára írt, az Őszi tájkép, ami szerintem nagyon szép.

Hallgasd meg, szerintem van benne pár elég szép sor.

2010. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nem tudok de egy szép zene szám amiböl talán tudsz:


http://www.youtube.com/watch?v=Ip5ALkyaTt4&feature=related

2010. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is szeretném részvétemet nyilvánítani, borzasztó lehet:S Remélem sikerül majd feldolgoznod!

Általánosban volt egy évfolyamtársam, aki nem tudom pontosan milyen körülmények között, de hasonló módon ő is elveszítette az anyukáját :S myvipen van neki kiírva bemutatkozásba ez az idézet:


Leállt a szív, mely értünk dobogott,

Pihen a kéz, mely értünk dolgozott,

Számunkra te sose leszel halott,

Örökké élni fogsz mint a csillagok.

Hiányzol anya :'(


Remélem tetszik, és hogy találsz megfelelőt majd :)

Szia! 14/L

2010. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az élet vereséget szenved a haláltól, de az emlékezés megnyeri csatáját a semmi ellen.


Nekem ez nagyon tetszik.

Sajnálom,ami anyukáddal történt és részvétem :(

16/L

2010. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyám halála előtt nem sokkal a születésnapjára olyan képeslapot vettem neki, amin az a szöveg állt, hogy:

Édesanyám, ha virág volnál, téged választanálak.

A koszorúra is ezt írattam rá.

2010. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én a korábbi idézetet így ismerem:

"Elcsitult a szív, mely értünk dobogott, pihen a kéz, mely értünk dolgozott.Számunkra te sohasem leszel halott, örökké élni fogsz, mint a csillagok"-Keresztapám sírjára is ez van felvésve.Én apukám sírjára írattam, hogy:"Csak az hal meg, akit elfelednek, örökké él, akit igazán szeretnek."

2010. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Az a szeretetteli hang-sírva fakadnék örömömben,ha csak egyszer is újra hallhatnám"

Részvétem:(

2010. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
" Te anyád tükre vagy és benned ő idézi tavasza virágait"
2010. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"Anyám volt az engem megalkotó erő.Oly igaz volt hozzám és olyannyira bízott bennem,hogy úgy éreztem nem okozhatok csalódást sosem.Anyám emléke mindig is szent lesz a számomra"
2010. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Te is, anyám,olvasd el soraimat:látod a szereteted még most is átszövi álmaimat.S igy egy pillanatra talán te is meghallhatod azokat a padlón suhanó gyerekcipős lábakat"
2010. júl. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!